آگهی استخدام
درج جدیدترین آگهی های استخدام

استانداری  اصفهان  به منظور تأمین نیروی انسانی موردنیازدستگاه‌های اجرایی استان ، براساس مفاد  قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون عمومی‌و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی، ازمحل باقیمانده سهمیه‌های استخدامی‌برنامه چهارم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کشور و به استناد مجوزهای  شماره ۴۹۹۳۵/۲۰۰ مورخ ۱/۱۰/۱۳۸۹ معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و شماره ۱۰۴۹۷۳/۱۴۰۶ مورخ ۲۶/۶/۱۳۸۵ سازمان مدیریت و برنامه ریزی( وقت) ، تعداد۷۲ نفرازافرادواجدشرایط را ازطریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی‌و تخصصی ، انجام مصاحبه و سنجش توانمندیهای فردی و صلاحیت علمی وهمچنین طی مراحل  گزینش بصورت پیمانــی برای خدمت در دستگاه‌های اجرایی استان به شرح زیر استخدام می‌نماید:
الف ) شرایط عمومی استخدام :
۱- داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر چهل سال تمام تا تاریخ ثبت نام(۳۰/۳/۱۳۹۰).
۲-داشتن تابعیت ایران .
۳- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان.
۴- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.
۶- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدرک همتراز(برای مشاغلی که مدرک همتراز در شرایط احراز آنها پیش بینی شده است).
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
۸- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۹- التزام به  قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
تذکر) موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر داوطلب اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل داوطلبانه(از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه.
ب) جانبازان جنگ تحمیلی که در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بستری بوده اند، به میزان مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی.
ج) افراد خانواده معظم شهدا، اسرا، مفقودین و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نمی‌باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال.
د) آزادگان از حداکثر سن فوق الذکر معاف می‌باشند.
ﻫ) افرادی که به صورت غیر رسمی‌و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه، شهرداری‌ها و دستگاه‌هائی   که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده و واحدهایی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی‌و شرکتهای تحت پوشش آنها که از تاریخ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیر رسمی‌آنها.
و)داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف خود را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق.

۳- نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز:
الف) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰( پنجاه هزار ) ریال به حساب شماره ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران بعنوان حق شرکت در آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی ، مصاحبه و آزمون عملی داوطلبان استخدام ( ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازندو فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف  می باشند.)
ب) داوطلبان می بایست پس از واریز وجه و اخذ رسید بانکی از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۳۰/۳/۱۳۹۰ لغایت ساعت ۱۴ روز چهار شنبه مورخ  ۸/۴/۱۳۹۰ (روزهای اداری) به فرمانداری شهرستان مربوطه مراجعه و با ارائه رسید بانکی ،  User name (نام کاربری)و Password  (رمز عبور) ورود به برنامه آزمون تحت وب را دریافت و نسبت به انجام مراحل بعدی ثبت نام اقدام نمایند.
تبصره ۱: توصیه اکید می گردد جهت ثبت نام حتی الامکان در روزهای ابتدایی مهلت تعیین شده به سایت‌های اعلام شده در جدول شماره ۱مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام  اقدام نمایند.
تبصره ۲: با توجه به لزوم استفاده از User name(نام کاربری)  و     Password(رمز عبور)  دریافتی جهت اخذ کارت  ورود به جلسه امتحان ، حفظ ونگهداری آنها تا اعلام نهایی                                 نتایج آزمون ضروری می باشد.
ج) مهلت ثبت نام  از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۳۰/۳/۱۳۹۰  تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۸/۴/۱۳۹۰(درطول مدت شبانه روز)می باشد.
د)داوطلبان پس از مطالعه کامل متن آگهی،به منظور ثبت نام لازم است با مراجعه به سایتهای مشروحه در جدول شماره ۱ با درج  Username(نام کاربری)و Password                           (رمز عبور) وارد برنامه آزمون شده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام آزمون اقدام نمایند:

۱/۳- نکات قابل توجه هنگام ثبت نام و تکمیل فرم تحت وب:
الف) هنگام درج شماره ملی و شماره شناسنامه از بکار بردن هرگونه کاراکتر ، فاصله ، خط تیره و . . . اکیداً خودداری گردد.
ب) در فیلدهای مربوط به نام، نام خانوادگی و نام پدر از تایپ تشدید، مد، الف محذوف، همزه بر روی  ( ی، و ) و . . .  خودداری گردد. همچنین در تایپ اسامی که دو قسمتی  هستند آنها را بطور مجزا و با یک فاصله  (بلانک) تایپ نمائید.
ج) کلیه گزینه‌های ستاره دار دربرگ ثبت نام درخواست شغل به منزله آن است که ورود اطلاعات آنها الزامی بوده و در صورت عدم تکمیل، ثبت نهایی اطلاعات امکان پذیر نخواهد بود و داوطلب حق  هیچگونه اعتراضی ندارد.

د) جداول کدهای مورد نیاز جهت تکمیل برگ درخواست ثبت نام به شرح زیر می باشد :
جدول شماره ۲ : کد استانهای کشور                 جدول شماره ۳ : کد شهرستانهای استان اصفهان                                                                                       جدول شماره ۴ : کد مدارک تحصیلی
جدول شماره۵ : کد رشته‌های تحصیلی                     جدول شماره ۶ : کد شغل مورد تقاضا(عنوان رشته شغلی ، پست سازمانی و محل جغرافیایی خدمت)    جدول شماره۷: کد وضعیت ایثارگری

هـ) داوطلبان حتماً باید دقت نمایند که قبل از تائید نهایی اطلاعات، مجاز به ویرایش بوده و پس از آن با تائید نهایی اطلاعات و دریافت کد رهگیری ، امکان ویرایش مجدد میسر نمی باشد     و جهت هر گونه تغییر باید با پرداخت وجه مجدد و دریافت Username (نام کاربری)  و Password (رمز عبور) ، ثبت نام جدید صورت گرفته و تمام اطلاعات بطور کامل تکمیل گردد.
و)  پس از تکمیل برگ ثبت نام درخواست شغل و تائید فرم پیش نمایش آن ، ارسال عکس اسکن شده و تأئید نهایی  کد رهگیری بر روی برگ درخواست  تائید شده ثبت نام آزمون استخدامی‌درج       خواهد شد. ( امضاءو اثر انگشت در فرم مربوطه الزامی است).

۲/۳- مدارک مورد نیاز:
داوطلبان پذیرفته  شده در مرحله اول امتحان استخدامی موظف هستند مدارک ذیل را پس از اعلام نتایج که در تاریخ ۱۲/۵/۱۳۹۰از طریق سایت استانداری  اعلام می گردد ، به همراه اصل مدارک به محلی که متعاقباً اعلام خواهد شدارائه و رسید دریافت نمایند. کلیه تصاویر مدارک بااصل آنها مطابقت داده  و برابر با اصل می گردد . به مدارک ناقص  و یا مدارکی که بعد از مهلت مقرر تحویل داده شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارک ارائه شده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیشود.

-            -  برگ ثبت نام درخواست شغل به همراه اسکن یک قطعه عکس.
-            -  دوقطعه عکس۴ ×۳جدید، تمام رخ، پشت‌نویسی شده.
-    اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی .
-    اصل به همراه تصویر کارت ملی (تصویر دو طرف کارت).
-    اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه.
-    اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (تصویر دو طرف کارت ، ویژه برادران).
-    اصل به همراه تصویر پایان طرح مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (رشته‌های اجباری) یا معافیت از آن مطابق ماده یک قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان.
-    اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن.
-    اصل به همراه تصویر مدارک دال بر معلولیت عادی حسب مورد از اداره کل بهزیستی.
تبصره: قبل از صدور حکم استخدامی اصالت مدرک تحصیلی و گواهی انجام خدمات قانون پزشکان و پیراپزشکان یا معافیت از مراجع ذی ربط استعلام خواهد شدو تطبیق اولیه                 انجام شده درردیف فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.
-    مدارک دال بر ایثارگری ( ایثارگران ، بسیجیان ) ضروری است گواهی خود را از مراجع ذی صلاح (اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) حسب مورد اخذ و همراه با سایر  مدارک ارائه نمایند.
ضمناً در متن گواهی ارائه شده توسط خانواده جانباز می بایست جمله«عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی ، غیر قادر به کار» قید شده و به تأیید اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان رسیده باشد ضمناً خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید با ارائه تصویرآن می‌توانند ثبت نام نمایند و در غیر این صورت ضروری است گواهی لازم را از بنیاد مزبور اخذ و ارائه نمایند.

۴- زمان ومحل توزیع کارت:
۱/۴- دریافت کارت ورود به جلسه امتحان توانمندیهای عمومی و تخصصی ازساعت ۸ صبح روزشنبه مورخ ۲۵/۴/۱۳۹۰ تا ساعت ۲۴ روزچهار شنبه مورخ ۲۹/۴/۱۳۹۰  با مراجعه       به سایتهای معرفی شده امکان پذیر خواهد بود ، لذا به داوطلبان توصیه می گردد در اولین فرصت نسبت به دریافت کارت و برگ راهنمای حوزه امتحانی(کروکی)  براساس رشته شغلی ، ویا پست سازمانی اقدام نمایند.
۲/۴-  داوطلبین محترم در صورت ایجاداشکال دردریافت کارت ورود به جلسه امتحان می توانند در روز پنجشنبه مورخ۳۰/۴/۱۳۹۰  از ساعت ۸ صبح لغایت۱۳  به ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان واقع در خیابان هزار جریب، ساختمان گسترش  مراجعه و  نسبت به رفع اشکال کارت مربوطه  اقدام نمایند.
۳/۴-  در صورتیکه ثبت نام داوطلب به هر دلیل ناقص انجام پذیرد  کارت ورود به جلسه امتحان  صادر نخواهد شد و داوطلب حق  هیچگونه اعتراضی ندارد.
*زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۳۱/۴/۱۳۹۰رأس ساعت ۹ صبح خواهد بود.
۴/۴- داوطلبان ضمن همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار بهمراه شماره ملی حداقل یک ساعت قبل از برگزاری  امتحان        در محل حوزه امتحانی خود حضور داشته باشند.

۵-مواد امتحان آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی :
۱/۵-آزمون توانمندیهای عمومی: شامل زبان و ادبیات فارسی، فرهنگ و معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی و فناوری اطلاعات که به تعداد ۱۰۰ سوال ۴گزینه ای(بدون اعمال نمره منفی) طراحی خواهد شد.
۲/۵-آزمون تخصصی : شامل سوالات مرتبط با  رشته شغلی ، پست سازمانی مورد درخواست داوطلب خواهد بود.
تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی‌معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

۶- نحوه اعلام نتایج پذیرفته شدگان امتحان کتبی عمومی و تخصصی :
نحوه اعلام اسامی پذیرفته شدگان امتحان کتبی (عمومی و تخصصی ) به تعداد۳برابرظرفیت مورد نیاز در رشته‌های شغلی ، ویا پست سازمانی اعلام شده در روزچهار شنبه مورخ ۱۲/۵/۱۳۹۰ از طریق سایت اینترنتی استانداری:(WWW.ostan-es.ir)به اطلاع عموم خواهد رسید .
نحوه برگزاری مصاحبه ( سنجش توانمندیهای  فردی و صلاحیت علمی ) متعاقباً از طریق سایت استانداری اعلام خواهد شد.

۷-تذکرات:

۱/۷- از کل سهمیه استخدامی‌۵ درصد آن برای استخدام ایثارگران در نظر گرفته شده و دستگاه استخدام کننده موظف است در حد سهمیه استخدامی‌تعیین شده به ترتیب نمره اکتسابی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انتخاب نماید.
ضمناً سهمیه استخدامی‌فرزندان شاهد ۲۵ درصد بوده که به استناد بخشنامه شماره ۱۶۶۳۰/۱۸۰۲ مورخ ۹/۲/۸۶ در اختیار اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار                گرفته است، لذا چنانچه افراد مذکور بخواهند در آزمون فوق شرکت نمایند در شمول ردیف ۱-۷ تذکرات قرار گرفته و همانند سایر ایثارگران از ۵ درصد سهمیه استخدامی‌در نظر گرفته شده ، برخوردار خواهند بود.

۲/۷- ایثارگران شامل خانواده معظم شهدا،  مفقودین، اسراء و همچنین آزادگان و جانبازان و خانواده آنها(خانواده آزادگان تا یکسال پس از آزادی آنها) و نیز رزمندگانی که ۹ماه متوالی و یا ۱۲ ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه را داشته باشند در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی(۶۰ درصد) و دارا بودن شرایط مذکور در آگهی با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت مقرر قانونی برخوردارخواهند بود.

۳/۷- بسیجیان که حداقل ۴سال سابقه خدمت عضویت فعال و مستمر در گردانهای عاشوراو یا گردانهای الزهراء(س)راداشته باشند با ارائه گواهی به شرط دارا بودن شرایط مساوی با سایر داوطلبان غیر ایثارگر در اولویت خواهند بود.

۴/۷- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حدنصاب نمره لازم(۶۰ درصد)  از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

۵/۷- دراجرای دستورالعمل معاونت محترم توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رئیس جمهور صددرصد سهمیه آزمون استخدامی مربوط به افراد بومی‌منطقه خواهد بود.

تبصره  : داوطلبان غیر بومی مجاز به ثبت نام و شرکت دراین آزمون نخواهندبود.
۶/۷- ضمناً بومی ، به افرادی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب)  حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه ) را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام طی کرده  باشد.
ج)  فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل ۳سال از سنوات تحصیلی آنها(اعم ازابتدایی،راهنمایی و دبیرستان )با محل مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی میشوند.
تبصره  :  سکونت داوطلب  درمحل جغرافیایی مورد تقاضا، ملاک احتساب اولویت بومی نخواهد بود.
۷/۷- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضایی و ذی صلاح از خدمت دولتی منع شده باشند.

۸/۷- به مدرک ارائه شده  توسط دانشجویان و دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی‌دارند)ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۹/۷- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های دولتی باشند.

۱۰/۷- در هر مرحله از مراحل مربوط به امتحان یا مسابقه و استخدام چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۱۱/۷- مدارک  تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته‌شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه ) بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

۱۲/۷- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی(۶۰درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند بر اساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی انجام خواهد شد.

۱۳/۷- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون عمومی‌، تخصصی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام پیمانی پذیرفته شدگان حقی برای آنان ایجاد نخواهد شد.

منبع : وبسایت استانداری استان اصفهان

http://humanresource.ostan-es.ir

ردیف عنوان رشته شغلی ،  پست سازمانی طبقه شغلی محل جغرافیایی خدمت و نام دستگاه اجرایی جنسیت تعداد مورد نیاز شرایط احراز براساس طرح طبقه بندی مشاغل
مرد زن
۱ کارشناس امور مالی ۵-۴ شهرستان خور و بیابانک( اداره کل جهاد کشاورزی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های مدیریت دولتی ،امور اداری و مدیریت و یا حسابداری وامور مالی
۲ کارشناس امور باغبانی ۵-۴ شهرستان خور وبیابانک (اداره کل جهاد کشاورزی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های زراعت، اصلاح نباتات، آبیاری ویا مهندسی تولیدات گیاهی
۳ کارشناس آبیاری ۵-۴ شهرستان خور وبیابانک (اداره کل جهاد کشاورزی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های آبیاری ، زه کشی، زراعت، اصلاح نباتات ویا مرتع و آبخیزداری
۴ کارشناس بیابان زدایی ۶-۵-۴ شهرستان خور و بیابانک( اداره کل منابع طبیعی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه دکترا ،فوق لیسانس یا لیسانس در رشته‌های مهندسی منابع طبیعی گرایش بیابان زدایی
۵ کارشناس امور حقوقی ۵-۴ شهرستان سمیرم( اداره کل منابع طبیعی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های حقوق ، حقوق قضائی ویاحقوق خصوصی
۶ کارشناس جنگل و مرتع ۶-۵-۴ شهرستان فریدونشهر( اداره کل منابع طبیعی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته‌های مهندسی 

منابع طبیعی گرایش مرتع و آبخیزداری ویا جنگل و مرتع

۷ کارشناس امور اوقافی ۵-۴ شهرستان خوروبیابانک( اداره کل اوقاف و امور خیریه) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های 

فقه و مبانی حقوق ، حقوق ، حقوق عمومی‌ویاعلوم قضایی

۸ متصدی امور دفتری ۳ شهرستان نایین( اداره کل اوقاف و امور خیریه) * * ۱نفر دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم دررشته مدیریت دولتی،                   مدیریت برنامه ریزی آموزشی، مدیریت بازرگانی و یا حسابداری
۹ کارشناس امورحقوقی وثبتی ۵-۴ شهرستان گلپایگان( اداره کل اوقاف و امور خیریه) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های 

فقه و مبانی حقوق ، حقوق ، حقوق عمومی‌و یا علوم قضایی

۱۰ کاردان پزشکی قانونی ۴-۳ شهرستان فریدونشهر( اداره کل پزشکی قانونی )۱نفر * * ۳نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا گواهینامه فوق دیپلم دریکی             ازرشته‌های علوم آزمایشگاهی ، پرستاری، هوشبری ویا  اتاق عمل
شهرستان نطنز( اداره کل پزشکی قانونی)۱نفر * *
شهرستان آران وبیدگل( اداره کل پزشکی قانونی)۱نفر * *
ردیف عنوان رشته شغلی ،  پست سازمانی طبقه شغلی محل جغرافیایی خدمت و نام دستگاه اجرایی جنسیت تعداد مورد نیاز شرایط احراز براساس طرح طبقه بندی مشاغل
مرد زن
۱۱ مسئول امور تربیت بدنی ۵-۴ شهرستان خور وبیابانک( اداره کل تربیت بدنی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های تربیت بدنی ، تربیت بدنی وعلوم ورزشی و یا مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی
۱۲ کارشناس تعاون ۶-۵-۴ شهرستان نائین( اداره کل تعاون)۱نفر * ۴نفر دارا بودن دانشنامه دکترا ، فوق لیسانس یالیسانس در یکی از رشته‌های جمعیت شناسی  ،مدیریت دولتی ،جغرا فیا ( برنامه ریزی شهری وروستایی) ویا تعاون و رفاه علوم  اجتماعی
شهرستان شاهین شهر و میمه( اداره کل تعاون)۱نفر *
شهرستان فریدونشهر( اداره کل تعاون)۱نفر *
شهرستان خوانسار( اداره کل تعاون)۱نفر *
۱۳ کارشناس تعاونیهای کشاورزی ۶-۵-۴ شهرستان فریدن( اداره کل تعاون) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه دکترا ، فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های مهندسی تولیدات دامی‌، مهندسی تولیدات گیاهی ، مهندسی علوم و صنایع غذایی و یا اقتصاد کشاورزی
۱۴ کارشناس خدمات فنی     و کشاورزی ۵-۴ شهرستان فریدونشهر( اداره کل تعاون روستایی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های کشاورزی کلیه گرایشها،اقتصاد کشاورزی و یااقتصاد و تعاون روستایی
۱۵ مسئول امور ثبت احوال ۴ شهرستان فریدن( اداره کل ثبت احوال) ۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های حقوق، آمار 

ویا آمار کاربردی

شهرستان فریدونشهر( اداره کل ثبت احوال)۱نفر *
۱۶ کارشناس امور ثبت احوال ۴ شهرستان فریدن، بخش بوئین ومیاندشت( اداره کل ثبت احوال) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های حقوق، آمار 

ویا آمار کاربردی

۱۷ کارشناس ثبت ۵-۴ شهرستان فریدونشهر( اداره کل ثبت اسناد و املاک) ۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های حقوق(قضایی ویاخصوصی)
شهرستان خور وبیابانک ( اداره کل ثبت اسناد و املاک)۱نفر *
۱۸ کارشناس  بهداشت 

اماکن دامی‌

۶-۵-۴ شهرستان خور وبیابانک( ادراه کل دامپزشکی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه  دکترا ، فوق لیسانس یا لیسانس در یکی ازرشته ‌های علوم آزمایشگاهی دامپزشکی، علوم آزمایشگاهی و یا دامپزشکی
۱۹ کارشناس آزمایشگاه ۶-۵-۴ شهرستان فریدن( ادراه کل دامپزشکی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه  دکترا ، فوق لیسانس یا لیسانس در یکی ازرشته ‌های علوم آزمایشگاهی دامپزشکی، علوم آزمایشگاهی و یا دامپزشکی
۲۰ کاردان دامپزشکی ۳ شهرستان سمیرم( ادراه کل دامپزشکی)۱نفر * ۳نفر دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته دامپزشکی
شهرستان خور و بیابانک( ادراه کل دامپزشکی)۱نفر *
شهرستان چادگان( ادراه کل دامپزشکی)۱نفر *
ردیف عنوان رشته شغلی ،  پست سازمانی طبقه شغلی محل جغرافیایی خدمت و نام دستگاه اجرایی جنسیت تعداد مورد نیاز شرایط احراز براساس طرح طبقه بندی مشاغل
مرد زن
۲۱ کارشناس آزمایشگاه ۵ شهرستان اصفهان( دانشگاه اصفهان) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس در رشته مهندسی شیمی‌گرایش بیوتکنولوژی و حداقل یک سال سابقه تجربه در تخمیر و کار با فرمانتور
۲۲ کارشناس آزمایشگاه ۵-۴ شهرستان اصفهان( دانشگاه اصفهان) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس دررشته 

فیزیک هسته ای یا مهندسی هسته ای

۲۳ کارپرداز ۴ شهرستان اصفهان( دانشگاه اصفهان) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس دررشته حسابداری
۲۴ مسئول دفتر ۴ شهرستان اصفهان( دانشگاه اصفهان) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس دررشته مدیریت دولتی
۲۵ کارشناس راه  

و ابنیه فنی

۵-۴ شهرستان فریدن( اداره کل راه وترابری)۱نفر * ۴نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های  

مهندسی عمران کلیه گرایشها

شهرستان سمیرم( اداره کل راه وترابری)۱نفر *
شهرستان خور وبیابانک( اداره کل راه وترابری)۱نفر *
شهرستان اصفهان ، بخش جرقویه( اداره کل راه وترابری)۱نفر *
۲۶ کارشناس امور هنری ۴ شهرستان نایین( اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های هنرهای تجسمی‌، گرافیک ، نقاشی و یا صنایع دستی
۲۷ کارشناس صنایع ۵-۴ شهرستان کاشان( اداره کل صنایع ومعادن)۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های  

مهندسی صنایع (کلیه گرایشها)و یامهندسی مکانیک (کلیه گرایشها)

شهرستان نایین( اداره کل صنایع ومعادن)۱نفر *
۲۸ کارشناس فناوری اطلاعات ۵-۴ شهرستان اصفهان( اداره کل صنایع ومعادن) * * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی ازرشته ‌های مهندسی کامپیوتر(کلیه گرایشها) و یا مهندسی IT
29 کارشناس شهرسازی 

و معماری

۵-۴ شهرستان خور وبیابانک( اداره کل مسکن وشهرسازی) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های 

طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای و یا عمران

گرایش عمران وشهرسازی

۳۰ باستان شناس ۵-۴ شهرستان نایین( اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در رشته 

باستان شناسی

ردیف عنوان رشته شغلی ،  پست سازمانی طبقه شغلی محل جغرافیایی خدمت و نام دستگاه اجرایی 

جنسیت تعداد مورد نیاز شرایط احراز براساس طرح طبقه بندی مشاغل
مرد زن
۳۱ آرشیتکت ۵-۴ شهرستان خوانسار( اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های مهندسی عمران(مدیریت ساخت ، زلزله ، سازه ، سازه‌های هیدرولیکی ، عمران ، ساختمان )  معماری و یا شهر سازی
۳۲ کارشناس حفاظت ومرمت ۵-۴ شهرستان اصفهان( اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در رشته مرمت  احیای بناهای تاریخی ویا معماری
۳۳ کارشناس محیط زیست ۵-۴ شهرستان خوانسار( اداره کل حفاظت محیط زیست)۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس دریکی از رشته ‌های              مرتع داری،محیط زیست ،آبخیزداری و یا خاک شناسی
شهرستان خور وبیابانک( اداره کل حفاظت محیط زیست)۱نفر *
۳۴ کارشناس بازرگانی ۵-۴ شهرستان خوانسار( اداره کل بازرگانی)۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های مدیریت بازرگانی،علوم اقتصادی، اقتصاد ویا  اقتصاد بازرگانی
شهرستان شهرضا( اداره کل بازرگانی)۱نفر *
۳۵ کارشناس امور بهزیستی ۵-۴ شهرستان تیران وکرون( اداره کل بهزیستی)۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های روانشناسی، روانشناسی تربیتی، خدمات  اجتماعی ، روانشناسی بالینی ، مدیریت توانبخشی ، مددکاری اجتماعی ویا کودکان استثنایی
شهرستان نطنز( اداره کل بهزیستی)۱نفر *
۳۶ انباردار فنی و امین اموال ۵-۴ شهرستان فریدونشهر( اداره کل آموزش فنی وحرفه ای) ۱نفر * ۳نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های  مدیریت دولتی، علوم  اداری ، مدیریت مالی، حسابداری 

ویا مدیریت اقتصادی

شهرستان نطنز( اداره کل آموزش فنی وحرفه ای)۱نفر *
شهرستان سمیرم( اداره کل آموزش فنی وحرفه ای)۱نفر *
۳۷ کارشناس مشاوره  

وراهنمایی شغلی

۵-۴ شهرستان اصفهان،  شهر هرند( اداره کل آموزش فنی وحرفه ای)۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته‌های  

فنی مرتبط ( مهندسی مکانیک کلیه گرایشها ، مهندسی صنایع  کلیه گرایشها ، مهندسی عمران کلیه گرایشها  ، مهندسی برق گرایش الکترونیک،قدرت ، مخابرات)

شهرستان سمیرم( اداره کل آموزش فنی وحرفه ای)۱نفر *
۳۸ کارشناس سنجش  

و ارزشیابی مهارت

۵-۴ شهرستان نایین( اداره کل آموزش فنی وحرفه ای)۱نفر * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های  

علوم تربیتی، سنجش و اندازه گیری و روانسنجی

۳۹ کارشناس امور مالی ۶-۵-۴ شهرستان خور وبیابانک ( ادراه کل بنیاد شهید وامور ایثارگران)۱نفر * ۲نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته‌های 

مدیریت مالی ، حسابداری ویا اقتصاد

شهرستان خور وبیابانک( فرمانداری شهرستان خور)۱نفر *
ردیف عنوان رشته شغلی ،  پست سازمانی طبقه شغلی محل جغرافیایی خدمت و نام دستگاه اجرایی جنسیت تعداد مورد نیاز شرایط احراز براساس طرح طبقه بندی مشاغل
مرد زن
۴۰ کارشناس امور فرهنگی ۶-۵-۴ شهرستان خور وبیابانک ( ادراه کل بنیاد شهید وامور ایثارگران) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته‌های الهیات 

ومعارف اسلامی‌(تاریخ و تمدن  ملل اسلامی) ، علوم سیاسی

وروابط بین الملل ویا علوم اجتماعی

۴۱ کارشناس امور صنایع  

و معدن

۵-۴ شهرستان نایین( فرمانداری شهرستان  نایین) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی  از رشته  ‌های  

مهندسی معدن(کلیه گرایشها)، زمین شناسی (کلیه گرایشها)

ویا اکتشاف معدن

شهرستان  خور و بیابانک( فرمانداری شهرستان خور) * ۱نفر
۴۲ کارشناس امور سیاسی ۵-۴ شهرستان  خور و بیابانک( فرمانداری شهرستان خور) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های ارتباطات علوم اجتماعی ، جغرافیا کلیه گرایشها، علوم سیاسی، روابط سیاسی ، حقوق و یا مدیریت دولتی
۴۳ کارشناس امور  

دهیاری‌ها و شوراها

۵-۴ شهرستان نایین  بخش مرکزی( فرمانداری شهرستان نایین) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های ارتباطات علوم اجتماعی ، جغرافیا کلیه گرایشها، علوم سیاسی، روابط سیاسی ، حقوق و یا مدیریت دولتی
۴۴ کارشناس فن آوری اطلاعات ۵-۴ شهرستان  خور و بیابانک( فرمانداری شهرستان خور) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی  از رشته  ‌های کامپیوتر  گرایش نرم افزار یا سخت افزار و یا علوم کامپیوتر
۴۵ کارشناس امور شهری وروستایی ۵-۴ شهرستان  خور و بیابانک( فرمانداری شهرستان خور) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در یکی از رشته ‌های برنامه ریزی علوم اجتماعی ، جغرافیا (کلیه گرایشها)، علوم سیاسی، روابط سیاسی ، حقوق و یا مدیریت دولتی
۴۶ کارشناس راه وساختمان ۵-۴ شهرستان نایین ، بخش انارک( فرمانداری شهرستان نایین) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس دریکی از رشته ‌های  

مهندسی عمران(کلیه گرایشها)

۴۷ کارشناس امور حقوقی ۵-۴ شهرستان اصفهان( استانداری) * ۲نفر دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا لیسانس در  یکی از رشته‌های  حقوق  ، حقوق قضایی و یاحقوق خصوصی
ردیف عنوان رشته شغلی ،  پست سازمانی طبقه شغلی محل جغرافیایی خدمت و نام دستگاه اجرایی جنسیت تعداد مورد نیاز شرایط احراز براساس طرح طبقه بندی مشاغل
مرد زن
۴۹ کارشناس جمع آوری آمار ۴ شهرستان اصفهان( استانداری) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های آمار ، آمار کاربردی و یا آمار ریاضی
۵۰ کارشناس امور زیر بنایی ۶-۵-۴ شهرستان اصفهان( استانداری) * * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس یا بالاتر  در  یکی از رشته‌های  علوم اقتصادی ، اقتصاد ، حسابداری و یا مدیریت مالی
۵۱ کارشناس مطالعات  

امور ایمنی

۵-۴ شهرستان اصفهان( استانداری) * ۱نفر دارا بودن دانشنامه لیسانس یا بالاتر  در  یکی از رشته‌های مهندسی عمران(کلیه گرایشها)، راه وساختمان (کلیه گرایشها) 

ویا مدیریت پروژه

آگهی استخدام, آگهی استخدام دولتی, آگهی استخدام سازمانها, آگهی دولتی, ادارات, استان, استان اصفهان, استخدامی, برق الکترونیک, حسابداری, دکتری, رشته اقتصاد, رشته تحصیلی, رشته روانشناسی, رشته علوم آزمایشگاهی, رشته مدیریت, رشته مدیریت علوم تربیتی, رشته مهندسی عمران, رشته پرستاری, سخت افزار کامپیوتر, علوم اجتماعی, فوق دیپلم, فوق لیسانس, كارشناس آمار, كارشناس برق, كارشناس حقوق, كارشناس شيمي, كارشناس مديريت, كارشناس مكانيك, لیسانس, لیسانس مکانیک, متالوژی, مدیریت بازرگانی, مدیریت دولتی, مدیریت صنعتی, مدیریت مالی, مهندسی, مهندسی آبیاری, مهندسی برق, مهندسی صنایع, مهندسی مخابرات, مهندسی معدن, مهندسی مواد, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی کشاورزی, نرم افزار کامپیوتر, کاردانی, کارشناس IT, کارشناس ارشد, کارشناس حسابداری, کارشناس شبکه, کارشناس صنایع غذایی, کارشناس عمران, کارشناس پرستاری, کارشناسی
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۱۱ نظربه ”آگهی استخدام استانداری

[ دوشنبه سی ام خرداد 1390 ] [ 18:32 ] [ goli ]

استانداری آذربایجان شرقی جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی استان به شرح زیر طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی، از محل سهمیه‌های استخدامی شماره۲۲۰/۶۰۰۴۸ مورخ ۸۹/۱۱/۲۵ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و باقیمانده سهمیه‌های استخدامی‌شماره ۲۲۴/۳۰۸۴ مورخ ۸۹/۲/۲۵ و شماره ۲۲۴/۳۹۰۴ مورخ ۸۹/۲/۸ شماره ۱۴۰۶/۱۰۴۹۷۳ مورخ ۸۵/۶/۲۶ شماره ۹۰۷/۱۷۹۹۲۲ مورخ ۸۴/۱۱/۹ و شماره ۱۴۰۵/۱۹۰۴۸۴ مورخ ۸۴/۱۲/۲۱ از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی بشرح ذیل استخدام می‌نماید.

الف ـ شرایط عمومی استخدام :

۱- اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

۳- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

۴- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دایم از خدمت (ویژة آقایان)

۵- داوطلبان نباید ازجمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضایی وذی صلاح ازخدمت دولتی منع شده باشند.

۶- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر به تشخیص نیروی انتظامی حوزه محل سکونت مربوط

۷- عدم محکومیت و اشتهار به فساد عقیده و اخلاق و معتاد نبودن به استعمال دخانیات و افیون

۸- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت باشند.

۹- برخورداری از سلامت کامل تن و روان برای احراز شغلی که برای آن استخدام می‌شود.

ب ـ شرایط اختصاصی استخدام :

۱- داشتن مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و ‏فن آوری در رشته‌های تحصیلی مندرج درجدول شماره (۱).

۲- داشتن حداقل ۲۰ و حداکثر ۳۵ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و حداکثر ۴۰سال سن برای فوق لیسانس و بالاتر. مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌گردد. (تا پایان مهلت ثبت نام)

تبصره ۱ ـ آزادگان از حداکثر سن مذکور معاف می باشند .

تبصره ۲ ـ با استناد به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام مصوب مورخ ۱۳۷۱/۲/۲۲ مجلس شورای اسلامی موارد ذیل به شرط ارایه تأییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه می گردد:

ـ داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ الی ۱۳۶۷/۵/۲۹خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه

- جانبازان و رزمندگانی که در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بستری و یا استراحت پزشکی داشته اند به میزان مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی.

ـ افراد خانواده شهداء و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نمی باشند و آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.

ـ داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه‌های دولتی از تاری ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

ج ـ مدارک مورد نیاز :

۱- برگ درخواست شغل الکترونیکی مندرج در سایت http://www.estekhdamazsh.ir/register.php (با دقت تکمیل گردد)

۲- اسکن یک قطعه عکس تمام رخ جدید

۳- اسکن فیش بانکی (مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق شرکت در آزمون عمومی‌داوطلبان استخدام. ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می‌باشند.)
تبصره: ارائه اصل فیش بانکی به همراه کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون در روز آزمون برای ورود به جلسه آزمون الزامی‌است.

تذکر: داوطلبان قبول شده در این آزمون موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام نتایج از سوی استانداری، به همراه اصل مدارک به کارگزینی دستگاه اجرایی مورد تقاضا (حسب مورد) حضوراً ارائه و رسید دریافت نمایند. دستگه‌های اجرایی موظف هستند کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نمایند.

۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۲- اصل و تصویر صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)
۳- اصل و تصویر کارت شناسائی ملی به صورت پشت و رو.
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دایم (برای آقایان)
۵- اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذی صلاح برای ایثارگران عزیز انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی.
۶- اصل و تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰  ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق شرکت در آزمون عمومی‌داوطلبان استخدام. ایثارگران (مندرج در بندهای ۱و۴ اولویت‌های استخدام این آگهی) نصف مبلغ مذکور را پرداخت خواهند نمود و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می‌ باشند.
۷- دو قطعه عکس ۴*۳ جدید، تمام رخ. در پشت عکس‌ها به ترتیب: نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه قید گردد.
۸- اصل و تصویر مدارک مربوط به اولویت‌های استخدامی مندرج در آگهی که از مراجع ذی صلاح صادر شده باشد. (گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی و خانواده جانبازان از کارافتاده مبنی بر قادر به کار نبودن ایشان به تائید مدیریت مراجع ذیصلاح رسیده باشد. ضمناً خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسائی از بنیاد شهید انقلاب اسلامی‌با ارائه تصویر آن می‌تواند ثبت نام نماید در غیر اینصورت ضروری است گواهی لازم را از بنیاد مزبور اخذ و ارسال نمایند). مشمولین بند «۷» و «۸» اولویت‌های استخدام می‌بایست مدارک دال بر بومی‌بودن را ارسال دارند.

تبصره : قبل از صدور حکم استخدامی‌اصالت مدرک تحصیلی و یا سایر مدارک مربوطه از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

د ـ مهلت ثبت نام و نحوه ارسال مدارک:

ثبت نام متقاضیان واجد شرایط صرفا از طریق سامانه الکترونیکی به نشانی www.ostan-as.gov.ir به نحوه زیر انجام می‌شود و در این مرحله نیازی به ارسال مدارک از طریق پست نمی‌باشد.

۱- مهلت تکمیل فرم تقاضای استخدام در سایت از تاریخ ۹۰/۳/۲۴ لغایت تاریخ ۹۰/۴/۱۱ می‌باشد.

۲- ارسال عکس: داوطلبان می‌بایست عکس پرسنلی ۳*۴ خود را اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۳- واریز وجه به مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق ثبت نام در آزمون‌های عمومی‌و تخصصی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز هزینه معاف می‌باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه، اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

هـ ـ زمان و مکان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون:

کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت استانداری به آدرس www.ostan-as.gov.ir از تاریخ ۹۰/۴/۲۸ لغایت ۹۰/۴/۲۹ جهت چاپ ارائه خواهد شد.
* زمان و محل برگزاری آزمون به هنگام توزیع کارت ورود به جلسه آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

و ـ مواد آزمون کتبی:

- آزمون توانمندی‌های عمومی برای کلیه رشته‌های شغلی عبارتند از: معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی، زبان انگلیسی عمومی، زبان و ادبیات فارسی، فن آوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، که به تعداد ۱۰۰ سؤال چهارگزینه ای طراحی خواهد شد.
تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.

- آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می‌باشد.

ز ـ نحوه گزینش :

۱- کلیه داوطلبان واجد شرایط موظفند در آزمون توانمندی‌های عمومی‌شرکت نمایند.
۲- کسب حد نصاب نمـره لازم در آزمون توانمندی‌های عمـومی، صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی داوطلبان می باشد و معرفی داوطلبان برای گزینش بر اساس نمرات آزمون تخصصی یا مصاحبه تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر و در محدوده محل جغرافیایی دستگاه اجرایی مورد تقاضا صورت خواهد گرفت.
۳- انتخاب داوطلبان استخدام حداقل به میزان ۱/۵ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰% کل نمره آزمون) را کسب کرده اند بر اساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی یا مصاحبه تخصصی انجام خواهد شد.

۴- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.

ح ـ اولویت‌های استخدام :

۱- از کل سهمیه استخدامی ۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانباز ۵۰% و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت دارند، و ۵ درصد باقیمانده به سایر ایثارگرن اختصاص دارد. ۲۵ درصد سهمیه فرزندان شاهد، از سوی بنیاد شهید معرفی شده و در حال جذب هستند. انتخاب ایثارگران پس از قبولی در آزمون عمومی و در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی یا مصاحبه تخصصی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران و فرزندان شاهد و جانباز ۵۰% و بالاتراز طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۳- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امورایثارگران با ارایه تصویر آن نیازی به اخذ و ارایه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۴- ایثارگران شامل آزادگان، جانبازانی که قادر به انجام کار باشند و خانواده معظم (شهداء و مفقودین، اسراء و جانبازان از کارافتاده کلی و غیر قادر به انجام کار) اعم از پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر و نیز رزمندگانی که ۹ ماه متوالی یا ۱۲ ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه (از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ الی ۱۳۶۷/۵/۲۹) را داشته باشند تخصیص می‌یابد که در صورت دارا بودن شرایط مندرج در این آگهی و کسب حد نصاب علمی لازم در حد سهمیه تعیین شده، از اولویت مقرر قانونی برخوردار خواهند بود. خانواده معظم آزادگان صرفاً تا یک سال پس از آزادی از اسارت، از این اولویت قانونی برخوردار می باشند.

تبصره: خانواده محترم جانبازانی می توانند از اولویت استخدامی برخوردار شوند که گواهی مبنی بر از کارافتاده کلی قادر نبودن به انجام کار را از سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اخذ و به همراه سایر مدارک ارسال نمایند.
۵- کارکنان غیر رسمی‌بومی‌دستگاههای اجرایی مذکور در آگهی و همچنین نیروهای بومی‌شرکتی آنان به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی‌به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
۶- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی‌ بومی‌و نیروهای شرکتی بومی‌دستگاه اجرایی استخدام کننده در آگهی داوطلبان بومی‌و شاغلین غیر رسمی‌مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.
۷- صد در صد استخدام از محل سهمیه استخدامی‌مندرج در آگهی استخدام" href="http://www.estekhtam.com">آگهی استخدام به داوطلبان بومی‌استان آذربایجان شرقی اختصاص دارد.

۸- داوطلبان بومی‌(در محل جغرافیایی مورد تقاضا) در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی حداقل تا سقف ۵۰% از مجوزهای استخدامی‌ مربوطه از اولویت لازم برخوردار می‌باشد. سایر افراد بومی‌که رتبه لازم را در بین کلیه افراد متقاضی کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه استخدامی‌نخواهد شد.

- بومی‌به فردی اطلاق می‌شود که محل تولد او بر اساس آخرین تقسیمات کشوری در حوزه شهرستانی (فرمانداری) محل جغرافیایی مورد تقاضا واقع شده یا این که حداقل ۲ مقطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا گذرانده باشد. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آن‌ها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدامی‌یکی باشد نیز بومی‌تلقی می‌شوند.

۹- اولویت‌های استخدامی‌مندرج در این آگهی با رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوط پس از بررسی و اتخاذ تصمیم در کمیته استخدامی‌سازمان تخصیص خواهد یافت.

 

ط ـ تذکرات:

۱- به مدارک ارائه شده توسط دانشجویان و دارندگان مدرک تحصیلی پایین تر و یا بالاتر از مدارک تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‌های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه‌های عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۲- در هرمرحله از آزمون و گزینش چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد داوطلب از انجام مراحل بعدی استخدام محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم وی لغو خواهد شد.
۳-  مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی‌در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر ظرف دوماه پس ازاعلام نتیجه بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۴- پذیرفته شدگان نهایی طبق سند رسمی متعهد خواهند شد حداقل به مدت ۱۰ سال در محل جغرافیایی مورد تقاضا به طور تمام وقت خدمت نمایند. بدیهی است تقاضای انتقال آنان پس از اتمام مهلت مذکور مطابق با مقررات مربوط قابل بررسی خواهد بود.
۵- داوطلبان این آزمون صرفا می‌توانند در یکی از پست‌های سازمانی مندرج در جدول فوق شرکت نمایند.

جدول شماره (۱): مدارک و رشته‌های تحصیلی مورد نیاز دستگاه ‌های اجرایی استان بر حسب رشته شغلی امتحانی، محل جغرافیایی خدمت و جنسیت

نام دستگاه اجرایی عنوان کامل وتایید شده پست سازمانی محل جغرافیایی خدمت تعداد مورد نیاز (نفر) جنسیت عنوان رشته شغلی شرایط احراز
اداره کل امور اقتصادی و دارایی کارشناس سرمایه گذاری تبریز ۴ زن و مرد کارشناس مطالعات اقتصادی دارابودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های اقتصاد نظری، اقتصاد صنعتی، اقتصاد بازرگانی، برنامه ریزی سیستم‌های اقتصادی
اداره کل هواشناسی کارشناس هواشناسی همدیدی چاراویماق ۱ مرد هواشناس دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته ‌های هواشناسی (کلیه گرایشها)، جغرافیای طبیعی، کامپیوتر( نرم افزار)، فیزیک دریا با گرایش (هواشناسی یا دینامیک)، عمران با گرایش مهندسی سنجش از راه دور، مهندسی محیط زیست با گرایش آلودگی هوا، فیزیک با گرایش (هواشناسی یا حالت جامد)، ریاضی (کاربردی، محض)، شیمی (کاربردی، محض)
عجب شیر ۱
ورزقان ۱
مسئول ایستگاه هواشناسی چاراویماق ۱
اداره کل تربیت بدنی مسئول امور فنی بناب ۱ مرد کارشناس امور ورزشی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‌های گروه امور تربیت بدنی*
کارشناس امور ورزش بانوان مراغه ۱ زن
میانه ۱
اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کارشناس مسئول شهرستان مرند مرند ۱ مرد کارشناس حفاظت و مرمت دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‌های مرمت و احیاء بناهای تاریخی، مرمت و احیای بناها و بافت‌های تاریخی، مرمت ابنیه تاریخی، معماری
اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی کارشناس امور تدوین استاندارد تبریز ۱ مرد کارشناس امور استاندارد و تحقیقات صنعتی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مدیریت صنعتی
اداره کل راه و ترابری کارشناس راه و ابنیه فنی بستان آباد ۱ مرد مهندس راه و ساختمان دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مهندسی عمران
کلیبر ۱
ورزقان ۱
هشترود ۱
کاغذکنان ۱
هریس ۱
کارشناس حفظ حریم راهها مرند ۱ مرد کارشناس حقوقی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته لیسانس حقوق قضایی
مراغه ۱
اداره کل بازرگانی کارشناس بازرسی ورزقان ۱ مرد کارشناس بازرگانی داخلی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مدیریت بازرگانی، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد
جلفا ۱
کارشناس بازرگانی کلیبر ۱
چاراویماق ۱
اداره کل کار و امور اجتماعی بازرس کار کلیبر ۱ مرد بازرس کار دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مهندسی برق (الکترونیک، قدرت)، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی معدن، مهندسی مواد، مهندسی نساجی، مهندسی شیمی، فیزیک، مهندسی صنایع (بازرسی فنی، ایمنی صنعتی)
کارشناس بازارکار مراغه ۱ مرد کارشناس اشتغال و کاریابی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های علوم اجتماعی با گرایش (ارتباطات، برنامه ریزی، پژوهشگری، تعاون و رفاه اجتماعی، خدمات اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی، برنامه ریزی رفاه اجتماعی)- اقتصاد با گرایش (علوم اقتصادی، اقتصاد نظری، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد صنعتی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، برنامه ریزی سیستم‌های اقتصادی، سیستم‌های اقتصاد اجتماعی)- مدیریت با گرایش دولتی و صنعتی
بناب ۱
کارشناس روابط کار و امور اجتماعی سراب ۱ مرد کارشناس روابط کار دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های حقوق با گرایش علوم قضایی، الهیات و معارف اسلامی (فقه و مبانی حقوق اسلامی)، حقوق خصوصی، معارف اسلامی و حقوق، حقوق عمومی، حقوق بین الملل، حقوق اسلامی
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کارشناس امور فرهنگی و مطبوعات و تبلیغات هشترود ۱ مرد کارشناس امور فرهنگی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مدیریت امور فرهنگی، فرهنگ و زبان‌های باستانی ایران، فرهنگ و ارتباطات، برنامه ریزی امور فرهنگی، الهیات و معارف اسلامی، ادبیات فارسی، زبان و ادبیات فارسی، علوم سیاسی، علوم اجتماعی با گرایش‌های (علوم اجتماعی، جامعه شناسی، ارتباطات اجتماعی، تحقیق در ارتباطات اجتماعی، پژوهشگری علوم اجتماعی، برنامه ریزی اجتماعی)
کارشناس امور فرهنگی، دینی و مطبوعاتی بستان آباد ۱
جلفا ۱
کارشناس امور هنری، سینمایی و سمعی و بصری بناب ۱ مرد کارشناس امور هنری دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های کارگردانی، تئاتر، ادبیات نمایشی، بازیگری
ورزقان ۱
هریس ۱
کلیبر ۱
جهاد کشاورزی کارشناس امور اراضی چاراویماق ۱ مرد کارشناس امور زمین دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های حقوق
کارشناس مسئول آبیاری کلیبر ۱ مرد کارشناس مهندسی زراعی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های آبیاری و زهکشی
اداره کل امور عشایر کارشناس امور آب کلیبر ۱ مرد مهندسی زراعی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مرتع داری، مرتع و آبخیزداری، عمران روستائی، زراعت و اصلاح نباتات، توسعه روستایی، آبیاری و زهکشی
مسکن و شهرسازی آذربایجان شرقی کارشناس شهرسازی و معماری بناب ۱ مرد کارشناس شهرسازی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های شهرسازی، طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، مهندسی عمران گرایشهای (مدیریت ساخت، سازه)
جلفا ۱
کارشناس ساختمان شبستر ۱ مرد مهندس راه و ساختمان دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مهندسی عمران (عمران، سازه)، راه و ساختمان
ملکان ۱
صنایع و معادن آذربایجان شرقی کارشناس برنامه ریزی تبریز ۱ مرد- زن کارشناس برنامه ریزی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته‌های مهندسی صنایع (کلیه گرایشها)
کارشناس صنایع تبریز ۱ مرد- زن کارشناس امور فنی صنایع دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع چوبی، مهندسی مواد، مهندسی مکاترونیک، شیمی
کارگزین تبریز ۱ مرد- زن کارگزین دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یک از رشته‌های مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی
اداره کل پزشکی قانونی رئیس پزشک کلیبر ۱ مرد پزشک دارا بودن مدرک تحصیلی دکترا در رشته پزشکی عمومی
کاردان پزشکی قانونی عجب شیر ۱ مرد کاردان پزشکی قانونی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در رشته‌های علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی
اداره کل دامپزشکی کمک کارشناس دامپزشکی چاراویماق ۱ مرد کاردان دامپزشکی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته دامپزشکی
هشترود ۱
کلیبر ۱
اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی حسابدار و امین اموال اسکو ۱ مرد- زن حسابدار دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یک از رشته‌های مدیریت (دولتی، صنعتی، بازرگانی)، مدیریت مالی، حسابداری، حسابرسی، امور مالی و حسابداری
آذرشهر ۱
سراب ۱
کارشناس امور دینی و هیأتهای امناء آذرشهر ۱ مرد- زن کارشناس امور دینی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های معارف اسلامی، الهیات و معارف اسلامی، گروه حقوق*
استانداری آذربایجان شرقی کارشناس امور اجتماعی و انتخابات کلیبر- بخشداری آبش احمد ۲ مرد- زن کارشناس امور کشوری و مدنی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های برنامه ریزی علوم اجتماعی، پژوهشگری علوم اجتماعی، تعاون و رفاه علوم اجتماعی، علوم سیاسی، حقوق، جغرافیا (کلیه گرایشها)، جامعه شناسی، جمعیت شناسی و مردم شناسی، مدیریت دولتی
ملکان- بخشداری لیلان ۱
کارشناس امور سیاسی و انتخابات چاراویماق- بخشداری شادیان ۱
کارشناس امور دهستانها و شوراهای اسلامی چاراویماق- بخشداری شادیان ۱
کارشناس برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات فرمانداری ورزقان ۱ مرد- زن تحلیل گر سیستم دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مهندسی کامپیوتر گرایش (نرم افزار، سخت افزار)، معماری سیستم‌های کامپیوتر، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم، علوم کامپیوتر، مدیریت IT، مهندسی IT
کارشناس استانداری ۱ مرد- زن تحلیل گر سیستم دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته‌های مهندسی کامپیوتر گرایش (نرم افزار، سخت افزار)، معماری سیستم ‌های کامپیوتر، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم، علوم کامپیوتر، مدیریت IT ، مهندسی IT
اپراتور کارشناس نرم افزار ۱
کارشناس راه و ساختمان فرمانداری هشترود ۱ مرد- زن مهندس راه و ساختمان دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مهندسی عمران (کلیه گرایشها)، راه و ساختمان، معماری
کارشناس ارزیابی، بازرسی و پاسخگویی به شکایات فرمانداری کلیبر ۱ مرد- زن بازرس دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت برنامه ریزی آموزشی، علوم اقتصاد، اقتصاد نظری، حسابداری
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کارشناس خدمات ماشینی آمار تبریز ۱ مرد کارشناس شبکه دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر (سخت افزار)
کارشناس مؤسسات کارآموزی آزاد هشترود ۱ مرد- زن کارشناس آموزش فنی و حرفه ای دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های برق، الکترونیک،‌ مهندسی مکانیک
بناب ۱
متصدی امور آزمون مرکز و پذیرش کارآموزان کلیبر ۱ مرد مسئول خدمات اداری دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مدیریت گرایش‌های(برنامه ریزی آموزشی، آموزشی، صنعتی)
هریس ۱
کارپرداز و مسئول خدمات بستان آباد ۱ مسئول خدمات مالی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های حسابداری، مدیریت (دولتی، بازرگانی، صنعتی)
اداره کل ثبت احوال کارشناس امور حقوقی و سجلی هوراند (اهر) ۱ مرد کارشناس امور ثبت احوال دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های گروه حقوق*، گروه علوم اجتماعی*، گروه آمار*، مدیریت دولتی
کارشناس امور ثبت احوال (مسئول نمایندگی) آبش احمد (کلیبر) ۱
حوزه نظارت گمرکات متصدی ثبت و ضبط (اسناد ترخیص) بازارچه مرزی نوردوز ۱ مرد-زن مسئول خدمات اداری دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یک از رشته‌های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، اقتصاد نظری، حسابداری
متصدی انبار مسافری تبریز ۱ مرد – زن مسئول خدمات مالی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یک از رشته‌های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، حسابداری
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کارشناس امور حقوقی چاراویماق ۱ مرد – زن کارشناس حقوقی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های گروه حقوق*
سراب ۱
کارشناس بهره برداری ورزقان ۱ مرد – زن کارشناس خاک‌شناسی و حاصلخیزی خاک دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های خاک شناسی، مرتع و آبخیزداری، آبیاری، زمین شناسی، زیست شناسی با گرایش علوم گیاهی، بیابان زدایی
کارشناس آبخیزداری عجب شیر ۱ مرد- زن
کارشناس جنگل و مرتع چاراویماق ۱ مرد – زن
کارشناس امور اراضی چاراویماق ۱ مرد – زن کارشناس امور زمین دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های خاک شناسی، مرتع و آبخیزداری، آبیاری، زمین شناسی، زیست شناسی با گرایش علوم گیاهی، بیابان زدایی، اقتصاد کشاورزی، جنگلداری، تاسیسات آبیاری
اداره کل تعاون مسئول حراست تبریز ۱ مرد مامور حراست دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته‌های گروه امور اداری و مدیریت*، علوم اجتماعی*، روانشناسی*، برنامه ریزی آموزشی
اداره کل بازرسی کارشناس نظارت و بازرسی تبریز ۱ مرد- زن کارشناس بازرسی و نظارت دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته حقوق بین الملل
۱ دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته حسابداری
اداره کل فرودگاهها کاردان مراقبت پرواز تبریز ۲ مرد کاردان مراقبت پرواز دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته مراقبت پرواز

 

تذکر۱: منظور از محل جغرافیایی خدمت، شهرستان محل استقرار واحدهای تحت پوشش دستگاه اجرایی در سطح استان می‌باشد.

تذکر ۲: درج رشته‌های تحصیلی در ستون شرایط احراز متناسب با نیاز دستگاه اجرایی برای تصدی مشاغل تعریف شده است.

تذکر ۳: برای رشته کاردان مراقبت پرواز، شرط صد در صد پذیرش بومی‌به لحاظ شرایط خاص استخدامی‌منظور نمی‌گردد. بدیهی استاولویت استخدام کماکان برای افراد بومی‌محفوظ خواهد بود.

تذکر ۴: رشته‌های تحصیلی که در شرایط احراز جدول شماره (۱) به صورت گروه درج گردیده است و با علامت * مشخص گردیده است به شرح زیر می‌باشد:

 • گروه امور تربیت بدنی: مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی، رشد و تکامل و یادگیری حرکتی، تربیت بدنی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، تربیت بدنی جانبازان و معلولین، فیزیولوژی ورزشی، تربیت معلم تربیت بدنی.
 • گروه امور اداری و مدیریت: مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی، مدیریت صنعتی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت، مدیریت بیمه، مدیریت بازرگانی، مدیریت اقتصادی، مدیریت پرسنلی، مدیریت سیستم و بهره وری، مدیریت آموزشی، مدیریت اداری، مدیریت خدمات اداری، علوم اداری، امور اداری و مدیریت، مدیریت رفاه، خدمات بازرگانی و اداری، بازرگانی، مدیریت سیستم‌ها، معارف اسلامی‌و مدیریت با گرایشهای (مالی، بازرگانی، صنعتی)
 • گروه حقوق: حقوق، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق کیفری و جرم شناسی، علوم قضایی، علوم جزا و جرم شناسی، فقه و حقوق اسلامی، فقه و حقوق خصوصی، معارف اسلامی‌و حقوق، حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق کنسولی، الهیات و معارف اسلامی‌(فقه و مبانی حقوق اسلامی)، حقوق بین الملل، علوم اسلامی‌(حقوق اسلامی، کیفر و جرم شناسی، فقه و مباحث حقوق اسلامی)، حقوق اسلامی.
 • گروه آمار: آمار، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار کاربردی، آمار نیروی انسانی، آمار بیمه، آمار ریاضی.
 • گروه علوم اجتماعی: جمعیت شناسی، مردم شناسی، پژو هشگری علوم اجتماعی، ارتباطات علوم اجتماعی، برنامه ریزی علوم اجتماعی، تعاون و رفاه علوم اجتماعی، خدمات اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)، جامعه شناسی، برنامه ریزی رفاه اجتماعی، ارتباطات اجتماعی (تحقیق در ارتباطات اجتماعی).

منبع و لینک ثبت نام اینترنتی استخدام

http://www.estekhdamazsh.ir/index.php

 
[ دوشنبه سی ام خرداد 1390 ] [ 18:27 ] [ goli ]
فرصت‌های شغلی مراکز درمانی استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان و سیستان و بلوچستان منتشر شد.
به گزارش خبرنگار بازارکار، سازمان نظام پزشکی به منظور رفع نیاز مراکز درمانی و ایجاد اشتغال اعضای سازمان اقدام به جمع‌آوری نیازهای مراکز درمانی به کادر پزشکی و درمانی در ۳۱ استان کشور نموده است.
بر این اساس، متقاضیانی که مایل به اشتغال در یکی از مراکز درمانی می‌باشند علاوه بر امکان مستقیم با این مراکز در صورت تمایل به دریافت معرفی‌نامه می‌توانند با سازمان تماس حاصل نمایند.
نشریه بازارکار در صفحه ۶  شماره ۶۱۵  خود مورخ ۲۸ خرداد فرصت‌های شغلی کادر پزشکی و درمانی استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان و سیستان و بلوچستان را درج نموده است.

پی نوشت: قبل از اینکه دوستان دیگر اعلام کنند باید عنوان کنیم که قبول داریم حتما باید تصویر روزنامه بازار کار را هم اینجا قرار می‌دادیم ، سعی ما هم همین هست ولی فعلا این امکان مقدور نیست و در آینده ای نزدیک اقدام خواهیم کرد، ولی حداقل کارایی این آگهی این هست که دوستان درجریان کلیات استخدام قرار داشته باشند و در صورتی که شرایط شان کاملا مطابقت دارد اقدام کنند

[ دوشنبه سی ام خرداد 1390 ] [ 18:13 ] [ goli ]
««آگهي استخدام رسمی »»

سازمان زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي كشور براي تأمين نيروي انساني مورد نياز خود طبق مفاد قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي از محل سهمیه استخدامی شماره 51872/200 مورخ 8/10/89 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور تعداد 532 نفر از افراد واجد شرايط صرفا"مرد را از طريق برگزاري آزمون توانمندي هاي عمومي، تخصصي، مصاحبه تخصصي و گزينش به صورت رسمی - آزمایشی بشرح ذيل استخدام مي نمايد.رديف عنوان رشته شغلي شرايط احراز و رشته تحصيلي تعداد مورد نياز محل جغرافيائي خدمت
استان شهرستان
1 مراقب امور تامينی و تربيتی 1- فوق دیپلم و دیپلم علوم انسانی و علوم اجتماعی ترجیحاً در رشته های مددیاری تامینی و تربیتی، مراقبت های تامینی و قضایی، اصلاح و تربیت و اقدامات تامینی و تربیتی 2- دارندگان سایر دیپلمه های غیر مرتبط با دارا بودن پنج سال سابقه خدمت در مشاغل اصلی و تخصصی سازمان زندانها و طی دوره آموزش 150 ساعت پودمانی. 13 آذربایجان شرقی تبریز8 ، مراغه 3، میانه 1، اردوگاه کارآموزی1
27 آذربایجان غربی اردوگاه خوی1، ارومیه 13، ماکو1، مهاباد 5، میاندوآب 2، نقده 1، بوکان 1، سلماس 3
40 اصفهان اردوگاه اصفهان9، اصفهان 22، کاشان 4، گلپایگان 2، نایین 2، لنجان1
5 بوشهر بازدشتگاه خورموج 1، برازجان 1، بوشهر 3
11 البرز ندامتگاه 10، فردیس 1
60 خراسان رضوی اردوگاه چناران 11، تایباد 1، قوچان 2، گناباد 2، مشهد 43، تربت جام 1
42 خوزستان اردوگاه اهواز 2، آبادان 3، بهبهان 2، دزفول11، رامهرمز 2، سپیدار اهواز 3، شوشتر 1، کارون اهواز 13، ماهشهر 5
5 چهارمحال و بختیاری شهرکرد1، اردوگاه شهرکرد1، بروجن 1، اردکان 2
7 سمنان اردوگاه سمنان 3، سمنان 2، گرمسار 2
18 سیستان و بلوچستان ایرانشهر 4، چابهار 3، خاش 1، زابل 5، زاهدان 4، سراوان1
39 فارس اردوگاه شیراز 1، آباده 1، استهبان2، اقلید1، جهرم 2، داراب 3، عادل آباد16، فسا 2، کازرون 2، لارستان 2، مرودشت 1، نورآباد2، نی ریز 1، فيروزآباد 3
3 کردستان سقز 2، قروه 1
21 کرمان سیرجان 1، بافت 1، جیرفت 6، رفسنجان 3، زرند1 کرمان 9
11 کرمانشاه اردوگاه کرمانشاه 2، اسلام آباد 1، پاوه 1، سنقر کلیائی 1، کرمانشاه 6
6 کهگیلویه و بویراحمد یاسوج 4، گچساران 2
19 گیلان اردوگاه حویق 6، آستارا 2، بندرانزلی1، رودبار 1، رودسر1، لاکان 6، لاهیجان 1، هشتپر 1
15 لرستان اردوگاه خرم آباد 7، الیگودرز 1، بروجرد 3، خرم آباد 3، درود 1
21 مازندان اردوگاه ساری 7، بابل 4، تنکابن1، ساری 4، قائم شهر1، نور1، نوشهر 3
10 مرکزی اراک 2، اردوگاه 2، خمین1، دلیجان 1، ساوه 3، محلات 1
17 هرمزگان اردوگاه رودان 3، بندرلنگه1، بندرعباس 10، میناب 3
3 همدان ملایر 1، همدان 2
7 یزد یزد 7
12 قم اردوگاه قم1، بازداشتگاه ساحلی 4، قم 7
5 قزوین اردوگاه قزوین 1، بوئین زهرا 1، قزوین 3
10 گلستان گرگان 4، گنبد کاوس 6
9 خراسان شمالی اسفراین1، بجنورد 6، شیروان 2
12 خراسان جنوبی بیرجند 9، فردوس 1، قائن 2
46 تهران رجایی شهر5، قزلحصار 31، اوین 10
2 کاردان امور تامينی و تربيتی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق دیپلم در یکی از رشته های تحصیلی: 1- گروه علوم اجتماعی، گروه روانشناسی، حقوق كه شامل رشته هاي تحصيلي جمعیت شناسی، مردم شناسی، پژوهشگری علوم اجتماعی، ارتباطات علوم اجتماعی، برنامه ریزی علوم اجتماعی، خدمات اجتماعی، جامعه شناسی، برنامه ریزی رفاه اجتماعی ، روانشناسی، روانشناسی تربیتی، مشاور و راهنمایی، روانشناسی عمومی، روانشناسی(گرایش اصلاح و تربیت)، کارشناس امور تربیتی و مشاوره، حقوق، حقوق جزا، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق کیفری و جرم شناسی، حقوق قضایی، علوم جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق عمومی، فقه و حقوق اسلامی، معارف اسلامی و حقوق، فقه و حقوق خصوصي، الهیات و معارف اسلامی (گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی)، حقوق اسلامی، علوم قضاييو حصول تجارب مربوط طبق جدول شرایط احراز. 2- مدیریت برنامه ریزی آموزشی، علوم انتظامی، مددکار اجتماعی، امور تربیتی، علوم سیاسی، اصلاح و تربیت و اقدامات تامینی و تربیتی. 3- دارندگان سایر رشته های تحصیلی غیر مرتبط به ترتیب دارا بودن 4 و 5 سال سابقه خدمت در مشاغل اصلی و تخصصی سازمان زندانها و طی دوره آموزشی 150 ساعت پودمانی. 2 اردبیل اردبیل2
4 البرز ندامتگاه کرج 4
9 تهران رجایی شهر 3، قزلحصار 3، اردوگاه قرچک 2، ورامین 1
6 سیستان و بلوچستان چابهار1، زابل1، زاهدان 3، سراوان 1
2 قزوین قزوین 2
2 کرمان سیرجان 1، بم 1
6 گلستان گرگان 2، گنبد کاوس 4
1 مرکزی اراک 1
4 هرمزگان اردوگاه رودان 1، بندرعباس 2، میناب 1
2 همدان ملایر 1، همدان 1


شرايط عمومي استخدام
- تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
- تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
- داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يامعافيت دائم از خدمت.
- عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر.
- نداشتن سابقه محكوميت جزائي مؤثر .
- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانائي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند .
- داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي ، ثابت و پيماني ساير دستگاههاي دولتي و يا بازخريد خدمت باشند.
- دارندگان معافيت پزشكي حق ثبت نام در آزمون استخدام را ندارند.

شرايط اختصاصي استخدام
1- داشتن حداقل سن 20 سال وحداكثر سن 35 سال تمام تا آخرين روز مهلت ارسال مدارک مي باشد.
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تأييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل (ازتاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت درجبهه هاي نبرد حق عليه باطل .
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقود الاثرها جانبازان از كارافتاده كلي كه قادر به كار نمي باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تاميزان 5 سال .
ج) فرزندان شهداء ، فرزندان جانبازان (50 درصدو بالا تر) و فرزندان آزادگاني كه حداقل داراي پنج سال سابقه اسارت دارند ، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند .
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاههاي دولتي از تاريخ 22/11/57 به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها .
2- متقاضیان شغل مراقب امور تامینی و تربیتی و کاردان تامینی و تربیتی می بایست دارای کارت پایان خدمت وظیفه و 170 سانتی متر قد داشته باشند.
3- اشتغال در رشته های شغلی مندرج در آگهي استخدام به صورت نوبت کاری (شیفتی) و تابع دستورالعمل سازمان زندانها می باشد.
4- استخدام دررشته های شغلی ياد شده ماهیتاً نیاز به سلامتی کامل جسمانی و روانی دارد که می بایست سلامت و احراز توانایی داوطلب در انجام امور به تایيد پزشک متعمد که از طریق سازمان تعیین خواهد شد برسد.
5- پذیرفته شدگان لزوماً پس از قبولی در آزمون استخدامي به منظور آشنایی با وظایف محوله، به مدت یک ماه دوره های آموزشی مربوط را به صورت شبانه روزی در مناطق آموزشی كه توسط سازمان زندانها تعيين مي شود، طی خواهندنمود.
6- پذیرفته شدگان در حین خدمت از لباس مخصوص استفاده خواهند کرد.
7- افراد پذیرفته شده حداقل به مدت ده سال حق تغییر رسته شغلي را ندارند.
8- افراد پذیرفته شده حق تغییر محل جغرافیایی مورد تقاضای شغل خود را تا 10 سال نخواهند داشت.
9- افراد پذیرفته شدن مکلف به تکمیل فرم ضمانتنامه محضری می باشند که در صورت انصراف از خدمت متعهد به پرداخت کلیه خسارتهای وارده به سازمان خواهند بود.
10- در صورت عدم وجود داوطلب واجد شرایط و یا عدم کسب نمره حد نصاب لازم توسط شرکت کنندگان برای هر یک از شهرستان ها از داوطلبان پذیرفته نشده سایر شهرستان ها به شرح آنکه حائز حد نصاب قبولی باشند انتخاب و پس از تایید استخدام خواهند شد.
11- كاركنان غير رسمي و همچنين نيروهاي شركتي سازمان زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي كشور ( در صورت ارائه مدارك سوابق غير رسمي و شركتي خود ) به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از ( 2 ) درصد و حداكثر ( 20 ) درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.


نحوه و مهلت ثبت نام:
متقاضيان واجد شرايط با مراجعه به سايت www.prisons.ir از تاريخ 12/03/1390 تا تاريخ 26/03/1390 مي‌توانند ثبت نام نمايند.

مدارك مورد نياز :
- تكميل برگ درخواست شغل الكترونيكي(با دقت تكميل گردد)
- اسكن يك قطعه عكس تمام رخ جديد
- داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحان استخدامي موظف هستند مدارك ذيل را ظرف مدت 5 روز كاري پس از اعلام نتايج از سوي سازمان زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي كشور به همراه اصل مدارك به كارگزيني اداره كل زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي استان مورد تقاضا حضوراً ارائه و رسيد دريافت نمايند. اداره كل زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي استان موظف هستند كليه تصاوير مدارك را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نمايند.
- اصل به همراه تصوير آخرين مدرك تحصيلي
- اصل به همراه تصوير كارت ملي
- اصل به همراه تصوير تمام صفحات شناسنامه
- اصل به همراه تصوير پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم
- اصل به همراه تصويرمدارك دال بر بومي بودن
- اصل به همراه تصوير مدارك دال بر ايثارگري ، حسب مورد از مراجع ذيربط
- اصل به همراه تصوير رسيد بانكي مبني بر پرداخت شركت در آزمون
- دو قطعه عكس 4×3 تمام رخ جديد پشت نويسي شده
- اصل به همراه تصوير ساير مدارك طبق مفاد آگهي حسب ضرورت
- رسيد بانكي مبني بر پرداخت مبلغ 50000 ريال به حساب جاري شماره 980 خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران بعنوان حق شركت در آزمونهاي عمومي و تخصصي, داوطلبان استخدام (ايثارگران پنجاه درصد مبلغ مذكور را مي پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت هزينه معاف مي باشند).

تبصره : با توجه به اينكه ملاك ثبت نام از متقاضيان استخدام تكميل برگ در خواست شغل مي‌باشد، لازم است در تكميل برگه مورد نظر نهايت دقت را به عمل آورده و هيچگونه اصلاحاتي پس از ارسال برگه بصورت الكترونيكي قابل پذيرش نخواهد بود.

زمان توزيع كارت
كارت ورود به جلسه آزمون توانمنديهاي عمومي و تخصصي از طريق سايت مذكور ارائه و محل برگزاري آزمون به اطلاع متقاضيان محترم رسانده خواهد شد.


قابل توجه داوطلبان شركت كننده، آزمون استخدامي در 10 منطقه‌اي كه فهرست آن در ذيل آورده شده است برگزار خواهد شد و محل‌هاي آزمون در 10منطقه در زمان پرينت كارت ورود به جلسه بر روي كارت داوطلبان درج خواهد شد.
رديف نام استان محل آزمون
1 آذربایجان شرقی، اردبیل،آذربایجان غربی و زنجان تبریز
2 همدان،کرمانشاه،مرکزی و کردستان همدان
3 خوزستان، ایلام و لرستان اهواز
4 فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد شیراز
5 کرمان، یزد و هرمزگان کرمان
6 خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و گلستان مشهد
7 تهران،قم، قزوین، سمنان و مازندران تهران
8 اصفهان، چهارمحال و بختیاری اصفهان
9 گیلان رشت
10 سیستان و بلوچستان زاهدان
مواد آزمون عبارتند از:
الف) آزمون توانمنديهاي عمومي شامل 1- زبان و ادبيات فارسي 2- زبان انگليسي عمومـي 3-رياضي و آمار مقدماتي 4- فن آوري اطلاعات 5- معارف اسلامي 6- اطلاعات سياسي اجتماعي و مباني قانوني كه به تعداد (100) سوال چهار گزينه اي طراحي خواهد شد.
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگوئي به سئوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد آزمون توزيع مي شود .
ب) آزمون تخصصي شامل سئوالات مرتبط با آئينامه سازمان زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي كشور مي باشد. ضمنا" داوطلبان مي توانند براي دسترسي به آئينامه ياد شده به سايت مذكور مراجعه نمايند.تذكرات:
1- ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگاني كه 9 ماه متوالي يا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه هاي جنگ تحميلي دارند و نيز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي، با رعايت قوانين و مقررات مربوط از اولويت قانوني به شرح ذيل برخوردار خواهند بود .
1/1- از كل مجوز استخدامي30 درصد آن براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد كه 25 درصد آن به فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان (50 درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگاني که حداقل داراي پنج سال سابقه اسارت دارند و 5 درصد باقيمانده به ساير جانبازان، آزادگان، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد. 25 درصد سهميه ايثارگران مذكور از سوي بنياد شهيد معرفي شده و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه از سوي بنياد مذكور معرفي نشده اند مي توانند در اين آگهي ثبت نام نموده و در صورت عدم تكميل سهميه از باقيمانده سهميه اختصاصي بهره مند شوند . انتخاب ايثارگران در حد سهميه تعيين شده به ترتيب نمره کسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهدشد.
2/1- استخدام مازاد بر 30 درصد سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
3/1- ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارند.
2- داوطلبان بومي در استانهاي ايلام ، آذربايجان غربي ، اردبيل ، بوشهر ، سيستان و بلوچستان ، چهارمحال و بختياري ، خراسان جنوبي ، خراسان شمالي ،خوزستان ، كردستان ،كهگيلويه و بوير احمد و هرمزگان درصورت داشتن شرايط مندرج در آگهي و همچنين كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون عمومی و براساس نمرات برتر تخصصی می توانند از تسهيلات 50 درصد سهميه استخدامی بومی برخوردار شوند.
استفاده از امتياز بومي بودن براي داوطلبان استخدام اختياري بوده و در صورت برخورداري پذيرفته شدگان از امتياز فوق ،موظف به سپردن تعهد ( 10) سال خدمت در محل جغرافيايي مورد تقاضا مي باشند.
تبصرهً : بومي شامل افرادي مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافيائي مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصيلي ابتدائي، راهنمائي و متوسطه را در محل جغرافيائي مورد تقاضا براي استخدام سپري كرده باشد.
ج) فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح در صورتيكه محل 3 سال از سنوات تحصيلي آنها (اعم از ابتدائي، راهنمائي و دبيرستان) با محل جغرافيايي مورد تقاضاي استخدامي يكي باشد نيز بومي تلقي مي شوند.
توجه: داوطلبان موضوع اين بند بايستي مدارك لازم را به همراه ساير مدارك مورد نياز ارسال نمايند.
3- انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي (60 درصد كل نمره آزمون) را كسب كرده اند، به ترتيب بالاترين نمرات آزمون تخصصي انجام خواهد شد .
4- كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندي هاي عمومي صرفا" به منزله تاييد صلاحيت عمومي و تصحيح اوراق امتحان بوده و هيچگونه حق استخدامي ايجاد نمي كند و انتخاب داوطلبان بر اساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويت هاي مقرر صورت مي پذيرد.
5- اولويت انتخاب داوطلبان در شرايط يكسان به ترتيب با شاغلين غيررسمي و نيروهاي شركتي سازمان زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي كشور ،داوطلبان بومي وشاغلين غيررسمي مناطق محروم و دورافتاده براي همان مناطق خواهد بود.
6- به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي بالاتر و پائين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده درشرايط احراز مشاغل مذكور در آگهي و همچنين مدارك معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
7- مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه ) بايستي به تأييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
8- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر مي گردد .
9- انتخاب‌ نهائي پذيرفته شدگان‌آزمون پس از طي مراحل مصاحبه تخصصي و گزينش صورت خواهد گرفت.
ضمناً كليه اخبار مربوط به آزمون از طريق سايت مذكور اطلاع رساني خواهد شد.[ سه شنبه بیست و چهارم خرداد 1390 ] [ 11:56 ] [ goli ]
استانداری آذربایجان شرقی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود و ۲۴ دستگاه اجرایی استان، ۱۱۴ نفر از افراد واجد شرایط را به صورت پیمانی استخدام می‌کند.

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری با اعلام این خبر افزود: استخدام۸۶ نفر از متقاضیان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش انجام خواهد شد.

علیرضا حاجی‌خیاط اضافه کرد: متقاضیان استخدام برای آگاهی از شرایط عمومی‌و اختصاصی استخدام و همچنین مدارک مورد نیاز و نحوه ارسال آنها می‌توانند از تاریخ ۹۰٫۳٫۲۴ لغایت تاریخ ۹۰٫۴٫۱۱ به پایگاه الکترونیکی استانداری آذربایجان شرقی به آدرس www.ostan-as.gov.ir مراجعه کنند.

وی همچنین از طی مراحل استخدام ۲۸ نفر سهمیه خانواده‌های شهدا و ایثارگران با معرفی بنیاد شهید و ایثارگران استان در استانداری آذربایجان شرقی و دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.

[ دوشنبه بیست و سوم خرداد 1390 ] [ 18:9 ] [ goli ]

استانداری هرمزگان برای تامین  نیروی انسانی مورد نیاز  دستگاههای اجرایی استان طبق مـفـاد  قانون  مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی‌و تخصصی برای به کار گیری افراد در دستگاههای اجرایی و از محل سهمیه استخدامی  شماره ۵۰۰۱۸/۲۰۰ مورخ  ۱/۱۰/۸۹ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور  تعداد   ۸۵ نفر از افراد  واجد شرایط را در دو مرحله از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی‌، تخصصی ، مصاحبه تخصصی  و گزینش به صورت پیمانی به شرح جدول پیوست استخدام می‌نماید :

شرایط عمومی‌استخدام:

- تدین به دین مبین اسلام و یایکی از ادیان رسمی‌کشور مطرح در قانون اساسی .

-  تابعیت نظام جمهوری اسلامی‌ایران .

-  التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی‌ایران.

-  داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی‌یا معافیت دائم از خدمت ( ویژه آقایان ) .

- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر .

- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر .

-  داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند .

-  داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی‌ثابت و پیمانی  سایر دستگاههای دولتی و یا بازخرید خدمت باشند .

-  نداشتن منع استخدامی‌در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح.

 

شرایط اختصاصی استخدام:

-  داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثرسن برای مقطع لیسانس ۳۳  فوق لیسانس ۳۶ و دکترا ۴۰ سال تا  آخرین روز مهلت ارسال مدارک  .

تبصره -  موارد زیر به  شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .

الف- داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور  در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل .

ب- افراد خانواده معظم شهداء ، آزادگان ، مفقودالاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نمی‌باشند شامل همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر و برادر تامیزان ۵ سال.

ج- فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۵۰% و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند ، از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند .

د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی‌وتمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۵۷  به  خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی‌آنها .

هـ-  مدت زمان خدمت نظام به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .

نحوه ثبت نام ومهلت آزمون

ثبت نام بصورت الکترونیکی از ساعت ۱۰صبح یکشنبه ۲۲/۰۳/۱۳۹۰  و تا ساعت ۲۴ دوشنبه۶/۴/۱۳۹۰ از طریق پایگاه اینترنتی دفتر آموزش و پژوهش به نشانی  www.maph.gov.ir و جایگاه اینترنتی استانداری هرمزگان به نشانی  www.hormozgan.ir انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است که تاریخ ثبت نام تمدید نخواهد شد.

با توجه به اینکه آزمون استخدامی برای جذب ۸۵نفر برگزار می گردد،دستگاههای اجرایی به دو گروه تقسیم شده و آزمون آنها بصورت مجزا در دو زمان متفاوت برگزار خواهد شد. لذا چنانچه داوطلبی شرایط لازم را برای ثبت نام داشته باشد می تواند در هر دو گروه ثبت نام نماید. آزمون گروه اول در نوبت صبح  و آزمون گروه دوم در نوبت بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

گروه اول: دستگاه‌های لیست شده در جدول شماره  ۱  شامل : اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ، اداره کل امور مالیاتی ، اداره کل هواشناسی ، استانداری هرمزگان، اداره کل راه و ترابری و ادره کل تربیت بدنی به تعداد ۴۳ نفر می باشد.

 

گروه دوم :دستگاههای اجرایی لیست شده در جدول شماره ۲ شامل: اداره کل بهزیستی،اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی، اداره کل اوقاف وامورخیریه،اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری،اداره کل ثبت اسنادواملاک ،اداره کل بازرگانی ،اداره کل صنایع ومعادن ،اداره کل تعاون ،اداره کل تعزیرات حکومتی ،اداره کل کارواموراجتماعی ،اداره کل مسکن و شهرسازی ،اداره کل آموزش فنی و حرفه ایی به تعداد۴۲ نفر می باشد.

تذکر: هر داوطلب در هر گروه آزمون فقط می تواند یک رشته شغلی را انتخاب و ثبت نام نماید.

زمان و محل توزیع کارت :

کارت ورود به جلسه آزمون ، در تاریخ ۱۹و۲۰و۲۱/۴/۱۳۹۰  از طریق دوپایگاه اینترنتی یاد شده قابل دریافت می‌باشد .  تاریخ برگزاری آزمون چهارشنبه ۲۲/۴/۱۳۹۰ خواهد بود. که زمان و محل برگزاری آزمون در موقع توزیع کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید . ضمنا نتایج اولیه آزمون پس از تایید دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری حداکثر یک ماه بعد از برگزاری آزمون در پایگاه اینترنتی دفتر آموزش و پژوهش استانداری به نشانی  www.maph.gov.ir و جایگاه اینترنتی استانداری هرمزگان به نشانی  www.hormozgan.ir اعلام خواهد شد .

 

مدارک مورد نیازپس از قبولی در مرحله اول آزمون

۱- تصویر کارت ملی.

۲- تصویرآخرین مدرک تحصیلی .

۳- تصویر تمام صفحات شناسنامه .

۴- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی‌یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) . تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از آخرین مهلت ارسال مدارک باشد  .

۵- رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی‌ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و آزمون عملی داوطلبان استخدام ( ایثارگران ۵۰% مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ  ذکور معاف می‌باشند) . لازم به ذکر است در صورت قبولی فرد در آزمون محرز شود فیش مذکور قبلا پرداخت نگردیده قبولی فرد کان لم یکن تلقی  می‌گردد.

۶- شش قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام رخ ، پشت نویسی شده.

۷- مدرک دال بر ایثارگری ، معلولین عادی ، بسیجیان فعال گردان‌های عاشورا و الزهرا حسب مورد از مراجع ذیربط .

۸-  مدرک دال بر بومی‌بودن .

لازم به ذکر است که نحوه ارسال مدارک خواسته شده پس از قبولی در آزمون  از طریق دو وب سایت ذکر شده اعلام خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از:

الف) آزمون توانمندی‌های عمومی‌شامل ۱- زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش ۲- زبان انگلیسی عمومی‌۳- ریاضی وآمار مقدماتی ۴- فن آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی‌۶- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی که به تعداد (۱۰۰) سوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد .

تبصره : اقلیتهای دینی از پاسخ گویی به سوالات معارف اسلامی‌معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می‌شود .

ب) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می‌باشد .

 

 

تذکرات :

۱-صد در صد استخدام از محل سهمیه استخدامی‌مندرج در آگهی استخدام" href="http://www.estekhtam.com">آگهی استخدام به داوطلبان بومی‌اختصاص دارد .

تبصره : بومی‌شامل افرادی می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند :

الف ) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام ( استان هرمزگان ) یکی باشد . در شرایط مساوی اولویت با داوطلبان بومی‌همان شهرستان است .

ب ) کلیه سنوات تحصیلی حداقل دو مقطع ازمقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام سپری کرده باشند

ج ) فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها ( اعم از ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان ) با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد بومی‌تلقی میشوند .

توجه : داوطلبان موضوع این بند باید مدارک لازم را به همراه سایر مدارک مورد نیاز ارسال کنند .

۲-ایثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگانی که ۹ ماه متوالی و یا ۱۲ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه‌های جنگ تحمیلی را دارند و نیز فرزندان و همسر آنان درصورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی با رعایت قوانین ومقررات مربوط از اولویت قانونی به شرح زیر برخوردار خواهند بود .

۱/۲ -  از کل سهمیه استخدامی‌۳۰% آن برای استخدام ایثارگران بومی‌اختصاص دارد که ۲۵% آن به فرزندان شاهد ، فرزندان جانبازان( ۵۰% و بالاتر ) و فرزندان آزادگانی که حداقل ۵ سال سابقه اسارت دارند و ۵% بقیه به سایر جانبازان ، آزادگان ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد .  ۲۵%  سهمیه ایثارگران مذکور از سوی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان معرفی شده و جذب خواهند شد . فرزندان معظم شاهد و جانباز ۵۰% و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده اند می‌توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقی مانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد .

۲/۲) استخدام مازاد بر ۳۰% سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبین واجد شرایط  صورت خواهد گرفت .

۳/۲- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارئه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی

از بنیاد مذکور ندارند .

۳-  معلولین عادی بومی‌به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود .

۴- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی‌( ۶۰ درصد کل نمره آزمون عمومی‌) را کسب کرده اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد .

۵- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی‌صرفا به منزله تایید صلاحیت عمومی‌و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی‌ایجاد نمی‌کند و انتخاب داوطلبان بر اساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویتهای مقرر صورت میگیرد .

۶- کارکنان غیر رسمی‌بومی‌دستگاههای اجرایی مذکور در اگهی و همچنین نیروهای شرکتی آنان به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی‌به طور جداگانه برخوردار خواهند شد . توجه : داوطلبان موضوع این بند باید مدارک لازم را به همراه سایر مدارک مورد نیاز ارسال کنند .

۷- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی‌بومی‌و نیروهای شرکتی بومی‌دستگاه اجرایی استخدام کننده در آگهی ، داوطلبان بومی‌و شاغلین غیر رسمی‌بومی‌مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق خواهد بود . در شهرستانها به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته اولویت با افراد بومی‌همان مناطق یا شهرستانهای هم جوار می‌باشد . ادارات کل مرکز استان از این امر مستثنی می‌باشند .

۸- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان ودارندگان مدرک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی وهمچنین مدارک معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آمزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی‌دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد. .

۹- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی‌در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ماه پس از اعلام نتیجه) باید به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

۱۰- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد  اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ،  داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی‌، حکم مذکور لغو و بلا اثر می‌گردد .

۱۱- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل  مصاحبه  تخصصی  و گزینش صورت خواهد گرفت . داوطلبان دارای معدل بالاتر در مرحله  مصاحبه تخصصی از اولویت لازم برخودار خواهند بود  .

 

 

جدول شماره ۱: گروه اول توزیع سهمیه استخدامی‌استان هرمزگان دردستگاههای اجرایی- موضوع نامه شماره ۲۰۰/۵۰۰۱۸ مورخ ۸۹/۱۰/۱ معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی
  ردیف عنوان دستگاه اجرایی شرایط احراز تعداد مورد نیاز جنسیت عنوان رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت
  مرد زن
  1 اداره کل استاندارد وتحقیقات صنعتی دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته مکانیک ۱ * * کارشناس  امور استاندارد وتحقیقات صنعتی بندرعباس
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته میکروبیولوژی ۱ * * کارشناس  امور استاندارد وتحقیقات صنعتی بندرعباس
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته نساجی ۱ * * کارشناس  امور استاندارد وتحقیقات صنعتی بندرعباس
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته صنایع غذایی ۱ * * کارشناس  امور استاندارد وتحقیقات صنعتی بندرعباس
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته شیمی‌محض یاکاربردی ۱ * * کارشناس  امور استاندارد وتحقیقات صنعتی بندرعباس
  2 اداره کل امورمالیاتی دارا بودن مدرک لیسانس وبالاتر در یکی از رشته‌های حسابداری – مدیریت (صنعتی – دولتی – بازرگانی) ۸ * * کارشناس امور مالیاتی بندرعباس(۳نفر)-بندرخمیر-حاجی آباد-رودان-بندرلنگه-جاسک(هر کدام یک نفر)
  3 اداره کل هواشناسی دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی یکی از رشته‌های تحصیلی  هواشناسی – فیزیک(هواشناسی،حالت جامد)ریاضی (محض – کاربردی) – کامپیوتر نرم افزار – جغرافیای طبیعی ۲ * * هواشناس جاسک
  4 استانداری هرمزگان دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار -ریاضی – علوم کامپیوتر – مدیریت  IT – فیزیک ۲   * کارشناس تحلیلگر سیستم بندر خمیر-پارسیان(هر کدام یک نفر)
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران – مدیریت پروژه و ساخت -راه و ساختمان – معماری -نقشه برداری -طراحی محیط ۵ *   مهندس راه و ساختمان سیریک- بشاگرد-بندر خمیر-جاسک- حاجی آباد(هر کدام یک نفر)
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر  دررشته  تحصیلی اقتصاد کشاورزی  -کشاورزی با گرایش‌های ( زراعت و اصلاح نباتات -  باغبانی- خاک شناسی) ۳ * * کارشناس اقتصاد کشاورزی حاجی آباد-رودان-میناب(هر کدام یک نفر)
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت دولتی – مدیریت بازرگانی – مدیریت صنعتی – مدیریت پرسنلی – مدیریت  اجرایی – مدیریت اداری – مدیریت سیستم‌ها –  امور اداری و مدیریت – مدیریت برنامه ریزی ۳ * * کارشناس امور اداری سیریک -بشاگرد-بستک(هر کدام یک نفر)
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه علوم اجتماعی ( کلیه  گرایش‌ها ) , جغرافیا ، علوم سیاسی ، حقوق ۵ * * کارشناس کشوری و مدنی(کارشناس امور سیاسی و انتظامی) بخشداریهای گافروپارامون- لیردف-سندرک-جغین- توکهور(هر کدام یک نفر)
  دارا بودن مدرک  لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه علوم اجتماعی ( کلیه گرایش‌ها  ) ، جغرافیا ، علوم سیاسی ، حقوق ۴ * * کارشناس کشوری ومدنی (کارشناس امور اجتماعی و انتخابات) بخشداریهای هرمز- تخت-شیبکوه-رودخانه (هر کدام یک نفر)
  دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه حقوق ۲ * * کارشناس  حقوقی فرمانداری بشاگرد-بخشداری  مرکزی سیریک(هر کدام یک نفر)
  5 اداره کل راه وترابری دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندس عمران (کلیه گرایشها) مدیریت پروژه وساخت – راه وساختمان(کلیه گرایشها)- معماری – نقشه برداری وطراحی محیط ۲ *   مهندس راه و ساختمان پارسیان-بندرلنگه(هر کدام یک نفر)
  6 اداره کل تربیت بدنی دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی امور فرهنگی -فرهنگ و ارتباطات -تاریخ – زبان و ادبیات فارسی – زبان  و ادبیات  عربی – علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)- علوم اجتماعی (ارتباطات علوم اجتماعی) – علوم ارتباطات اجتماعی (روزنامه نگاری)-مدیریت دولتی ۱ * * کارشناس روابط عمومی بندرعباس
  دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه امور تربیت بدنی ۱ * * کارشناس امور ورزشی بندرعباس
جدول شماره ۲: (گروه دوم)توزیع سهمیه استخدامی‌استان هرمزگان دردستگاههای اجرایی – موضوع نامه شماره ۲۰۰/۵۰۰۱۸ مورخ ۸۹/۱۰/۱ معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی  
ردیف عنوان دستگاه اجرایی شرایط احراز تعداد مورد نیاز جنسیت عنوان رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت  
مرد زن  
1 اداره کل بهزیستی دارا بودن مدرک لیسانس  و بالاتر در یکی از رشته‌های مدیریت مالی -حسابداری – حسابرسی -حسابداری و امور مالی (یک نفر) * * مسئول خدمات مالی(کارپرداز) بندرعباس  
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه روانشناسی (روانشناسی عمومی‌– تربیتی – راهنمایی ومشاوره  – مشاوره – کودکان استثنایی – بالینی) علوم اجتماعی (خدمات اجتماعی) علوم تربیتی (باگراشهای آموزش وپرورش کودکان استثنائی وآموزش وپرورش دبستانی وپیش دبستانی – عقب مانده ذهنی) مطالعات خانواده – مطالعات زنان (باگرایش زن وخانواده) – مددکاری اجتماعی ومدیریت توانبخشی ۴ * * کارشناس اموربهزیستی میناب-بشاگرد- بستک-  پارسیان (هر کدام یک نفر)  
2 اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت امورفرهنگی – فرهنگ وزبانهای باستانی ایران – فرهنگ وارتباطات – برنامه ریزی امورفرهنگی – امورفرهنگی – جامعه شناسی – علوم اجتماعی – ارتباطات اجتماعی – تحقیق درارتباطات اجتماعی – برنامه ریزی علوم اجتماعی – پژوهشگری علوم اجتماعی – الهیات ومعارف اسلامی‌– روابط عمومی‌– زبان وادبیات فارسی – تاریخ (کلیه گرایشها به جزدبیری تاریخ)  دین شناسی (کلیه گرایشها به جز دبیری) – فلسفه ۴ * * کارشناس امور فرهنگی بندرعباس(۲ نفر)- رودان- بندرخمیر(هر کدام یک نفر)  
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی  علوم ارتباطات اجتماعی (روزنامه نگاری) ارتباطات اجتماعی – فرهنگ وارتباطات – امورفرهنگی – خبرنگاری(ورزشی – سیاسی – اجتماعی – فرهنگی وهنری) (یک نفر) * * کارشناس مدارک ومطبوعات بندرعباس  
3 اداره کل اوقاف وامورخیریه دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی نقشه برداری – مهندسی عمران باگرایش نقشه برداری (یک نفر) *   نقشه بردار بندرعباس  
4 اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های مهندسی منابع طبیعی باگرایش‌های (مرتع وآبخیزداری – جنگل ومرتع بیابان زدائی) – مهندسی منابع آب – زمین شناسی – مدیریت محیط زیست – مهندسی کشاورزی باگرایش‌های (آبیاری – آبیاری زهکشی-خاکشناسی) – محیط زیست (یک نفر) * * کارشناس آبخیزداری سیریک  
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی جنگل ومرتع – مرتع وآبخیز – محیط زیست – گیاهپزشکی-مهندسی کشاورزی باگرایش  خاکشناسی (یک نفر) * * کارشناس جنگل و مرتع بشاگرد  
5 اداره کل ثبت اسنادواملاک دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه حقوق شامل: جقوق – حقوق جزاوجرم شناسی – حقوق کیفری وجرم شناسی – علوم قضایی – علوم جزاوجرم شناسی – حقوق خصوصی – حقوق عمومی‌ – حقوق کنسولی – حقوق بین الملل – علوم ثبتی – حقوق اسلامی ۲ * * کارشناس ثبت اسناد و املاک بندرعباس- ابوموسی(هر کدام یک نفر)  
6 اداره کل بازرگانی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت بازرگانی – علوم اقتصادی – امور گمرک – اقتصادبازرگانی – اقتصاد – مدیریت گرایش گمرک ۲ * * کارشناس بازرگانی داخلی سیریک- بشاگرد(هر کدام یک نفر)  
 
7 اداره کل صنایع ومعادن دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی صنایع ۳ * * کارشناس امور فنی صنایع میناب-حاجی آباد-بندرلنگه(هر کدام یک نفر)  
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی معدن – زمین شناسی ۳ *   کارشناس امور معادن میناب-بندرلنگه-حاجی آباد(هر کدام یک نفر)  

 

ادامه جدول شماره ۲

۸ اداره کل تعاون دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه امور اداری ومدیریت -اقتصاد – امور مالی  و حسابداری (یک نفر) * * کارگزین بندرعباس
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه امور اداری ومدیریت -    برنامه ریزی آموزشی (یک نفر) * * کارشناس امور اداری بندرعباس
۹ اداره کل تعزیرات حکومتی دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی گروه حقوق ۲ *   کارشناس حقوقی جاسک-قشم(هر کدام یک نفر)
۱۰ اداره کل کارواموراجتماعی دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی  آماراقتصادی و اجتماعی- آمار کاربردی- آمار نیروی انسانی- آمار بیمه-آمار ریاضی (یک نفر) * * کارشناس آمار موضوعی بندرعباس
۱۱ اداره کل مسکن و شهرسازی دارابودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته‌های تحصیلی شهرسازی-(جغرافیا و برنامه ریزی شهری)-مهندسی عمران با گرایش ‌های (مدیریت ساخت- زلزله-راه سازه-عمران) (یک نفر) * * کارشناس شهرسازی پارسیان
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی نقشه برداری,مهندسی عمران با (گرایش نقشه برداری) (یک نفر) *   نقشه بردار بندرعباس
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی معماری -شهرسازی – مهندسی عمران(مدیریت ساخت -زلزله ,سازه-سازه‌های هیدرولیکی – عمران و ساختمان) (یک نفر) * * آرشیتکت جاسک
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های تحصیلی  حقوق و-حقوق خصوصی و-حقوق عمومی‌-حقوق قضایی – علوم قضایی (یک نفر) * * کارشناس حقوقی پارسیان
۱۲ اداره کل آموزش فنی و حرفه ایی دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته‌های مهندسی مکانیک (طراحی جامدات -ساخت و تولید )ودبیر فنی مکانیک -مکانیک( طراحی جامدات -طراحی کاربردی سیستم محرکه خودرو) ۲ * * کارشناس آموزش فنی و حرفه ایی-مربی اتو مکانیک جاسک – رودان (هر کدام یک نفر)
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته‌های مهندسی برق (مخابرات) و مهندسی برق (الکترونیک – مخابرات- سیستم‌های دیجیتال) (یک نفر) * * کارشناس آموزش فنی و حرفه ایی-مربی مخابرات دریایی جاسک
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته‌های  مهندسی مواد (شناسایی و روش ساخت شکل دادن فلزات و جوشکاری (استخراج فلزات) و مهندسی مکانیک (طراحی جامدات) ۳ *   کارشناس آموزش فنی و حرفه ایی-مربی جوشکاری رودان-پارسیان- بشاگرد(هر کدام یک نفر)
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته‌های مهندسی برق (الکترونیک- کنترل) و مهندسی علمی‌و کاربردی برق ۳ *   کارشناس آموزش فنی و حرفه ایی- مربی برق قشم-پارسیان- بشاگرد(هر کدام یک نفر)
دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته‌های  مهندسی  کاربردی مکانیک(تاسیسات حرارتی و برودتی) (یک نفر) *   کارشناس آموزش فنی و حرفه ایی- مربی تاسیسات قشم

 

 

[ دوشنبه بیست و سوم خرداد 1390 ] [ 18:4 ] [ goli ]
شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی، محروم و خارج از کلانشهر تهران از بین واجدین شرایط ذکور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی و در رشته‌های مورد نیاز از جمله مهندسی نفت، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مدیریت و … از طریق برگزاری آزمون‌های کتبی و روانشناختی، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش استخدام می نماید.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ ۳۰/۳/۹۰ به همین پایگاه اینترنتی
(http://azmoon.nioc.ir) مراجعه نمایند
[ دوشنبه بیست و سوم خرداد 1390 ] [ 17:59 ] [ goli ]
 • مجلس شورای اسلامی به منظور تامین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی و انجام مصاحبه علمی و با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور استخدام می‌نماید.

برنامه زمانی

 • مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا پایان روز دوشنبه، مورخ ۹۰/۳/۲۳ می باشد.
 • زمان توزیع کارت: اطلاعات لازم در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون در اطلاعیه‌های آتی منتشر می شود.
 • تاریخ و ساعت برگزاری آزمون: آزمون در روز جمعه، مورخ ۹۰/۴/۱۷ راس ساعت ۸ صبح برگزار می شود
 • محل برگزاری آزمون:  محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد

  رشته‌های تحصیلی و شغلی مورد نیاز : حسابداری ، مدیریت مالی ، ارتباطات ، امور فرهنگی ، روابط عمومی‌، مدیریت دولتی ، مدیریت صنعتی ، مجموعه علوم تربیتی ( کلیه گرایشها ) ، مهندسی صنایع ، مجموعه مدیریت ، مهندسی کامپیوتر ، IT ، مخابرات ، حقوق ، فقه و حقوق ، فقه و مبانی حقوق ، علوم سیاسی ، روابط سیاسی ، ادبیات فارسی ، عربی ، ادبیات عرب ، اقتصاد ، امور فرهنگی ، علوم اجتماعی ،  علوم دفاعی

  برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس اینترنتی سازمان سنجش مراجعه نمایید :
  www.sanjesh.org

[ یکشنبه بیست و دوم خرداد 1390 ] [ 17:48 ] [ goli ]

بانک دی با هدف تکمیل کادر بانکداری الکترونیکی خود از میان فارغ التحصیلان رشته‌های رایانه،(کلیه گرایش‌ها) ، مخابرات، علوم بانکی و مهندسی فن اوری اطلاعات در مشاغل ذیل دعوت به همکاری می نماید

۱-کارشناس سیستم‌های بانکداری متمرکز
۲-کارشناس پشتیبانی  سخت افزار و نرم افزار
۳-کارشناس پشتیبانی  خدمات کارت
۴-کارشناس پشتیبانی  ارتباطات و شبکه

 

 

شرایط عمومی :

۱-بومی یا ساکن تهران

۲-معدل  کارشناسی :۱۴

۳-معدل کارشناسی ارشد:۱۵

۴-دارا  بودن کارت پایان خدمت یا  معافی دائم

۵-دارا بودن مدرک تحصیلی­کارشناسی ­یا کارشناسی­ ارشد و حداقل ۳ سال تجربه کاری ­مرتبط (دارندگان ­مدرک ­تحصیلی کارشناسی ارشد در اولویت می باشند)

۶-فراغت­ از تحصیل­ دررشته­‌های : رایانه،(کلیه گرایش‌ها) ، مخابرات، علوم بانکی. مهندسی فن اوری اطلاعات

۷-دارا بودن­حداکثر ۳۵سال­سن برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و حداکثر ۳۰ سال سن برای دارندگان مدرک کارشناسی.

۸-آشنایی کامل به زبان انگلیسی

۹-تسلط به نرم افزارهای OFFICE و خودکارسازی اداری و آشنا به مفاهیم بانکداری و حسابداری

۱۰- دارا بودن سلامت جسمی و روانی به تایید بیمارستان معتمد بانک

 

شرایط اختصاصی :

۱٫کارشناس سیستم‌های بانکداری متمرکز و خدمات کارت: مسلط به مفاهیم پایگاه داده،‌SQL و آشنا به محیط‌های UNIX و Linux و آشنا با سیستم‌های بانکداری متمرکز و خدمات کارت و آشنا به دانش عمومی بانکهای اطلاعاتی

۲٫کارشناس پشتیبانی ارتباطات و شبکه و سخت افزار و نرم افزار: آشنا با مفاهیم تجهیزات مخابراتی و شبکه ای و عملیات رایانه ای و تسلط به عملکرد کلیه ابزارهای خدمات بانکداری الکترونیکی

[ یکشنبه بیست و دوم خرداد 1390 ] [ 17:46 ] [ goli ]
گمرك جمهوري اسلامی ایران براي تأمین نیروي انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوري و دستور العمل نحوه برگزاري امتحان عمومی
89 معاون توسعه /10/ 200 مورخ 13 / 89 و 52747 /10/ 200 مورخ 4 / و تخصصی براي بکارگیري افراد در دستگاههاي اجرایی و از محل مجوز هاي شماره 46981 مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تعداد 388 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاري آزمون توانمندیهاي عمومی، تخصصی ، مصاحبه تخصصی وگزینش بصورت پیمانی بشرح ذیل استخدام می نماید.

شرایط عمومی استخدام
- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
- تابعیت نظام جمهوري اسلامی ایران
التزام به قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یامعافیت دائم از خدمت ( ویژه آقایان)
تبصره : انجام خدمت سربازي براي متقاضیان رشته شغلی مأمور گارد و انتظامات الزامی است .
- نداشتن اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و سابقه محکومیت جزائی مؤثر .
- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی براي انجام کاري که استخدام می شوند.
- نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتی به موجب آراء مراجع قانونی .
- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههاي دولتی و یا بازخرید خدمت باشند .

حداکثر سن براي دارندگان مدرك تحصیلی فوق دیپلم 28 ؛ لیسانس 30 و فوق لیسانس 33 سال وکارکنان غیر رسمی گمرك ایران 40 سال تمام تا آخرین روز مهلت ارسال مدارك می باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه هاي معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهدشد :
الف ) داوطلبانی که در جبهه هاي نبرد حق علیه باطل ( ازتاریخ 31/5/1359 لغایت 29/6/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستري شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت درجبهه هاي نبرد حق علیه باطل .
ب ) افراد خانواده معظم شهدا ، آزادگان ، مفقود الاثرها جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کارنمی باشند شامل : همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تامیزان 5 سال .
ج ) آزادگان از شرط حداکثر سن معاف می باشند .
د ) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههاي دولتی از تاریخ 22/11/1357خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها .
- پذیرفته شدگان ملزم به ارائه تعهد محضري مبنی بر 5 سال خدمت در محل شغل مورد درخواست می باشند.

- متقاضیان استخدام در رشته شغلی

حداکثر سن براي دارندگان مدرك تحصیلی فوق دیپلم 28 ؛ لیسانس 30 و فوق لیسانس 33 سال وکارکنان غیر رسمی گمرك ایران 40 سال تمام تا آخرین روز مهلت ارسال مدارك می باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه هاي معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهدشد :
الف ) داوطلبانی که در جبهه هاي نبرد حق علیه باطل ( ازتاریخ 31/5/1359 لغایت 29/6/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستري شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت درجبهه هاي نبرد حق علیه باطل .
ب ) افراد خانواده معظم شهدا ، آزادگان ، مفقود الاثرها جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کارنمی باشند شامل : همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تامیزان 5 سال .
ج ) آزادگان از شرط حداکثر سن معاف می باشند .
د ) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههاي دولتی از تاریخ 22/11/1357)خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها .
- پذیرفته شدگان ملزم به ارائه تعهد محضري مبنی بر 5 سال خدمت در محل شغل مورد درخواست
می باشند.
- متقاضیان استخدام در رشته شغلی

- دارا بودن حداقل قد 170 سانتی متر
- تعهد لازم مبنی بر انجام خدمت به مدت 20 سال در رشته شغلی مذکور
مدارك مورد نیاز :
- تکمیل برگ درخواست شغل ( با دقت و خط خوانا تکمیل گردد )
- تصویر آخرین مدرك تحصیلی
- تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخر )
- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم ( ویژه برادران )
- رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 50000 ریال به حساب جاري 980 خزانه نزد بانک مرکزي جمهوري اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران بعنوان حق شرکت درآزمونهاي تخصصی و آزمون عملی داوطلبان استخدام ( ایثارگران 50 درصد مبلغ مذکور رامیپردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف میباشند.)
( یک قطعه عکس روي برگ ثبتنام × – دو قطعه عکس 3*4 جدید و تمام رخ پشت نویسی شده الصاق شود. )
- مدارك دال بر ایثارگري ،، معلولین عادي حسب مورد از مراجع ذیربط .
- مدارك دال بر بومی بودن
نحوه ارسال مدارك و مهلت ثبت نام :
متقاضیان واجد شرایط ، مدارك لازم را به ترتیب یاد شده در پاکت قرار داده و حداکثرتا تاریخ 4/4/1390 با پست سفارشی به نشانی تهران ، خیابان ولیعصر-بالاتراز میدان ولیعصر- ساختمان مرکزي گمرك ایران-اداره کل امور اداري – صندوق پستی 6834-15875 ارسال نمایند .

به مدارك ناقصو یا مدارکی که پس از مهلت ثبت نام به پست تحویل و یا از هر طریق دیگري ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارك ارسالی و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود .
(ملاك تاریخ ارسال مدارك رسید پستی می باشد) .
مواد آزمون عبارتند از :
الف) آزمون توانمندیهاي عمومی شامل 1- زبان و ادبیات فارسی 2- زبان انگلیسی عمومی-3 ریاضی و آمار مقدماتی 4- فن آوري اطلاعات 5- معارف اسلامی 6- اطلاعات سیاسی اجتماعی ومبانی قانونی که به تعداد ( 100 ) سوال چهار گزینه اي ( بدون اعمال نمره منفی) طراحی خواهد شد .

تبصره : اقلیت هاي دینی از پاسخگوئی به سئوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن درسایر موارد آزمون توزیع می شود .

ب ) آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب میباشد.
تذکرات :
-ایثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگانی که 9 ماه متوالی یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه هاي جنگ تحمیلی دارند و نیز فرزندان و همسر آنها در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی ، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود .
-1/1 از کل مجوز استخدامی 30 درصد آن براي استخدام ایثارگران اختصاص دارد که 25 درصد آن به فرزندان شاهد ، فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند و 5 درصد باقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان، رزمندگان، همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد. 25 درصد سهمیه ایثارگران مذکور از سوي بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و جانبازان 50 درصد و بالاتر که از سوي بنیاد مذکور معرفی نشده اند می توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهدشد.
-1/2 استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت .
-1/3 ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن نیازي به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
-2 معلولین عادي بشرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
-3 داوطلبان بومی در استانهاي آذربایجان غربی، بوشهر، سیستان وبلوچستان ، خوزستان،کردستان و هرمزگان درصورت داشتن شرایط مندرج در آگهی و همچنین کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون عمومی و براساس نمرات برتر تخصصی می توانند از تسهیلات 50 درصد سهمیه استخدامی بومی برخوردار شوند.
استفاده از امتیاز بومی بودن براي داوطلبان استخدام اختیاري بوده و در صورت برخورداري پذیرفته شدگان از امتیاز فوق ، موظف به سپردن تعهد ( 10 ) سال خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا می باشند.
تبصره : بومی شامل افرادي می شود که حداقل داراي یکی از ویژگیهاي زیر باشند:
الف ) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا براي استخدام یکی باشد .
ب ) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدائی ، راهنمائی و متوسطه را در محل جغرافیائی مورد تقاضا براي استخدام سپري کرده باشد .
ج ) فرزندان پرسنل نیروهاي مسلح در صورتیکه محل 3 سال از سنوات تحصیلی آنها ( اعم ازابتدائی ، راهنمائی و دبیرستان ) با محل مورد تقاضاي استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.

توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارك لازم را به همراه سایر مدارك مورد نیاز ارسالنمایند.
-4 انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادي که حد نصاب نمره آزمون عمومی ( 60 درصد کل نمره آزمون ) را کسب کرده اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد .
-5 کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندي هاي عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت هاي مقررصورت می پذیرد.
-6 کارکنان غیر رسمی و همچنین نیروهاي شرکتی گمرك جمهوري اسلامی ایران (درصورت ارائه( مدارك سوابق غیر رسمی و شرکتی خود) به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از ( 2درصد و حداکثر ( 20 ) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
-7 اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی و نیروهاي شرکتی گمرك جمهوري اسلامی ایران ، داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده براي همان مناطق خواهد بود.
-8 به مدارك ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارك تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارك معادل ( به استثناي دارندگان مدارك تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
-9 مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارك بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرزشود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدي محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد .
-10 مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون(حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه ) بایستی به تأیید سازمان مرکزي دانشگاه مذکور برسد .
-11 انتخاب نهائی پذیرفته شدگانآزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت
خواهد گرفت.

توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارك لازم را به همراه سایر مدارك مورد نیاز ارسال نمایند.
-4 انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت موردنیاز از میان افرادي که حد نصاب نمره آزمون عمومی ( 60 درصد کل نمره آزمون ) را کسب کرده اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد .
-5 کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندي هاي عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت هاي مقررصورت می پذیرد.
-6 کارکنان غیر رسمی و همچنین نیروهاي شرکتی گمرك جمهوري اسلامی ایران (درصورت ارائه( مدارك سوابق غیر رسمی و شرکتی خود) به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از ( 2درصد و حداکثر ( 20 ) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
-7 اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی و نیروهاي شرکتی گمرك جمهوري اسلامی ایران ، داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده براي همان مناطق خواهد بود.
-8 به مدارك ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارك تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارك معادل ( به استثناي دارندگان مدارك تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
-9 مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارك بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدي محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد .
-10 مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون(حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه ) بایستی به تأیید سازمان مرکزي دانشگاه مذکور برسد .
-11 انتخاب نهائی پذیرفته شدگانآزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت
خواهد گرفت.

—————————————————————————
جدول نیازهای شغلی :

1. کارشناس حقوقی دارا بودن مدرك تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی حقوق ، حقوق بینالملل ، حقوق خصوصی،حقوق عمومی
12 نفر * *
کرمانشاه خسروي ( 1 نفر)
* * کردستان سنندج و بانه (هرکدام 1نفر)
* – سیستان وبلوچستان زاهدان، میرجاوه (هرکدام 1 نفر)
* * فارس لامرد و لار هرکدام ( 1 نفر)
* * آذربایجان غربی خوي ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندر عباس( 2 نفر) ، قشم وکیش
(هرکدام 1 نفر)

2. کارشناس تحلیلگر سیستم دارا بودن مدرك تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی مهندسی کامپیوتر (سختافزار و نرم افزار)
مهندسی سیستم ، انفورماتیک، کاربردکامپیوتر ، آنالیز سیستم و علوم کامپیوتر
13 نفر * * کرمانشاه خسروي( 1 نفر)
* * خوزستان سجافی وچذابه هرکدام( 1 نفر)
* * خراسان رضوي دوغارون ( 1 نفر)
* * کردستان بانه ( 1 نفر)
* * بوشهر بوشهر ( 1 نفر)
* * فارس لار ( 1 نفر)
* * آذربایجان شرقی تبریز ( 1 نفر)
* * آذربایجان غربی بازرگان ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندرعباس( 2نفر)، بندرلنگه وکیش
(هرکدام 1 نفر)
3. کارشناس برنامه وبودجه دارا بودن مدرك تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی مدیریت اجرائی ، اقتصاد ، علوم اقتصادي ، حسابداري ، امورمالی ، حسابرسی ومدیریت مالی
1نفر * * بوشهر بوشهر ( 1 نفر)

4. حسابدار دارا بودن مدركتحصیلی فوق دیپلم یالیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی
مدیریت اجرائی، مدیریت بازرگانی ،اقتصاد ، علوم اقتصادي، حسابداري ،
امورمالی ، حسابرسی و مدیریت مالی
19 نفر * * کرمانشاه خسروي( 1 نفر)
* * خوزستان بندرامام خمینی( 2نفر)، اهواز( 1 نفر)
* * خراسان رضوي سرخس،لطفآباد (هرکدام 1 نفر)
* – کردستان بانه ( 1 نفر)
* * سیستان وبلوچستان بازارچه مرزي ریمدان و چابهار
(هرکدام 1 نفر)
* * بوشهر بوشهر، منطقه ویژه اقتصادي دو و
خارك(هرکدام 1نفر)
* * فارس لار ( 1 نفر)
* * سمنان سمنان ( 1 نفر)
* * آذربایجان غربی ارومیه ،سرو و تمرچین (هرکدام 1 نفر)
* * هرمزگان بندر عباس، منطقه ویژه معادن و فلزات
(هرکدام 1 نفر)
5. حسابرس دارا بودن مدركتحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی مدیریت اجرائی ، مدیریت بازرگانی ،مدیریت اقتصادي ، اقتصاد ، علوم اقتصادي، حسابداري ، امورمالی ، حسابرسی ومدیریت مالی
3نفر * * کرمانشاه کرمانشاه( 1 نفر)
* * خوزستان اهواز ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندرعباس( 1 نفر)

6. ارزیاب دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم یالیسانس در یکی از رشته هاي امور گمرکی،مدیریت گمرکی
2 نفر – * سمنان سمنان ( 1 نفر)
- * یزد یزد ( 1 نفر)
7. کارشناس امور اداري دارا بودن مدرك تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی مدیریت خدمات اداري،مدیریت اداري ، امور اداري و مدیریت، علوم اداري ،مدیریت دولتی، مدیریت پرسنلی ، اقتصادو برنامه ریزي آموزشی
4 نفر * * کردستان سنندج ( 1 نفر)
* * سیستان وبلوچستان زاهدان ( 1 نفر)
* * بوشهر بوشهر ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندرعباس( 1 نفر)
8. کارگزین دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم یالیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی
مدیریت خدمات اداري،مدیریت اداري امور اداري و مدیریت،علوم اداري ،مدیریت دولتی، مدیریت پرسنلی ومدیریت بازرگانی
8نفر * * خراسان رضوي لطفآباد ( 1 نفر)
* * بوشهر بوشهر ( 1 نفر)
* * آذربایجان غربی تمرچین ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندرعباس( 2نفر)، بندر لنگه، کیشو
قشم (هرکدام 1 نفر)

9. کارشناس روابط عمومی دارا بودن مدرك تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی علوم ارتباطات اجتماعی،(روابط عمومی)،علوم اجتماعی گرایش ارتباطات علوم اجتماعی) مدیریت امور فرهنگی،برنامه ریزي امور فرهنگی، امور فرهنگی،فرهنگ و ارتباطات،علوم ارتباطات اجتماعی(روزنامه نگاري)زبان و
ادبیات فارسی
5نفر * * خراسان رضوي سرخس( 1 نفر)
* * کردستان سنندج ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندرعباس، کیشو بندرلنگه (هرکدام
1نفر)
10 . کارشناس آمارموضوعی دارا بودن مدرك تحصیلی لیسانس و یافوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی آمار، آمار اقتصادي و اجتماعی،آمارریاضی،آمار کاربردي و آمار نیروي انسانی
3نفر * * کردستان باشماق ( 1 نفر)
* – سیستان وبلوچستان چابهار ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندرعباس( 1 نفر)
11 . مسئول دفتر دارا بودن مدرك تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی مدیریت دولتی،پژوهشگري علوم اجتماعی،برنامه ریزي اجتماعی،مردمشناسی،علوم ارتباطات اجتماعی و روانشناسی عمومی
6نفر * * کرمانشاه کرمانشاه( 1 نفر)
* * خراسان رضوي دوغارون ( 1 نفر)
* * کردستان سنندج ( 1 نفر)
* * بوشهر گناوه ( 1 نفر)
* * هرمزگان بندر عباسو بندر لنگه (هرکدام 1 نفر)

12. مسئول ابلاغ و اجرا دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در
یکی از رشته هاي تحصیلی مدیریت بازرگانی،مدیریت اقتصادي،علوم اقتصادي،
حسابداري،اقتصاد، برنامه ریزي علوم اجتماعی،پژوهشگري علوم اجتماعی،مردم
شناسی،ارتباطات علوم اجتماعی،حقوق،حقوق عمومی و حقوق خصوصی
4نفر * – خوزستان اهواز ( 1 نفر)
* * آذربایجان شرقی تبریز ( 1 نفر)
* * آذربایجان غربی ارومیه و بازرگان (هرکدام 1 نفر)
13 . کاردان آمار دارا بودن مدركتحصیلی فوق دیپلم یالیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی
آمار، آمار اقتصادي و اجتماعی،آمارریاضی وآمار کاربردي
7نفر * * کردستان بانه ( 1 نفر)
* – سیستان وبلوچستان چابهار ( 1 نفر)
* * بوشهر بوشهر ، منطقه ویژه اقتصادي دو و منطقه ویژه انرژي پارس(هرکدام 1 نفر)
* * یزد یزد ( 1 نفر)
* * آذربایجان غربی تمرچین ( 1 نفر)
14 . کاردان حقوقی دارا بودن مدركتحصیلی فوق دیپلم یالیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی فقه و حقوق اسلامی ، فقه و مبانی حقوق اسلامی ، علوم قضائی ، حقوق اسلامی،کیفر و جرم شناسی فقه و مباحث حقوق اسلامی و حقوق
8 نفر * * کرمانشاه کرمانشاه( 1 نفر)
* * خراسان رضوي لطفآباد ( 1 نفر)
* * کردستان سنندج و بانه ( هرکدام 1 نفر)
* – سیستان وبلوچستان ایرانشهر ( 1 نفر)
* * یزد یزد ( 1 نفر)
* * آذربایجان غربی بازرگان ( 1 نفر)
* * هرمزگان قشم ( 1 نفر)

15. مسئول خدمات اداري دارا بودن مدركتحصیلی فوق دیپلم یالیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی مدیریت دولتی ، مدیریت بازرگانی ،اقتصاد، علوم اقتصادي ، مدیریتاداري ،علوم اداري ، مدیریت پرسنلی ، مدیریت خدمات اداري ، امور اداري و مدیریت
88 نفر * * کرمانشاه خسروي( 3نفر)،کرمانشاه و بازارچه
مرزي شوشمی (هرکدام 1نفر )
* * خوزستان بندرامام خمینی،اهواز، شلمچه
(هرکدام 1نفر)
* * خراسان رضوي سرخس( 4نفر) ، باجگیران ، دوغارون
ولطفآباد (هرکدام 2 نفر)
* * کردستان بانه و باشماق (هرکدام 3نفر)
سنندج و سیفسقز (هرکدام 1نفر)
* – سیستان وبلوچستان زاهدان( 3 نفر زن و مرد)، چابهار، منطقه
آزاد چابهار(زن و مرد)، بازارچه مرزي
جالق و بازارچه مرزي کوهک
(هرکدام 1نفر)
* * بوشهر بوشهر ( 6 نفر)، منطقه ویژه انرژي
پارس( 3نفر)
منطقه ویژه اقتصادي دو بوشهر( 4نفر)،
گناوه ، دلوار، خارك، ریگو
بوالخیر(هرکدام 1نفر)
* * فارس شیراز( 4نفر)، لامرد ( 2نفر)،لار ( 1 نفر)
* * آذربایجان شرقی تبریز( 3نفر)، نوردوز ( 1 نفر)
* * سمنان سمنان ( 3نفر)
* * یزد یزد ( 2 نفر)
* * آذربایجان غربی رازي، تمرچین و سرو (هرکدام 1نفر)
* * هرمزگان بندرعباس( 8نفر)، بندرلنگه( 3نفر)،
ابوموسی ( 2نفر)، جاسک، کیش،
درگهان، پهل و منطقه ویژه اقتصادي
معادن و فلزات(هرکدام 1 نفر)

16. مسئول خدمات مالی دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم یالیسانس در یکی از رشته هاي تحصیلی مدیریت دولتی ، مدیریت بازرگانی ، علوم اقتصادي ، حسابداري و مدیریت مالی
29 نفر * – کرمانشاه کرمانشاه، خسروي(هرکدام 1نفر)
* – خراسان رضوي باجگیران ، لطفآباد، سرخسو
دوغارون (هرکدام 1نفر)
* – کردستان سنندج و باشماق (هرکدام 1نفر)
* – سیستان وبلوچستان زاهدان ( 2 نفر)، ایرانشهر ، سراوان و
میرجاوه (هرکدام 1 نفر)
* – بوشهر بوشهر ( 2 نفر)، خارك( 1 نفر)
* – فارس شیراز، لار و لامرد (هرکدام 1نفر)
* – آذربایجان شرقی نوردوز ( 1 نفر)
* – آذربایجان غربی ارومیه و بازرگان (هرکدام 1نفر)
* – هرمزگان بندرلنگه و کیش(هرکدام 2 نفر)،خمیر
بندرعباسو هرمز (هرکدام 1 نفر)

17. متصدي تخلیه وبارگیري
دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم درکلیه رشته هاي تحصیلی
74 نفر * – کرمانشاه خسروي ( 2نفر)
* – خوزستان اهواز، بندر امام خمینی و چذابه
(هرکدام 1نفر)
* – خراسان رضوي لطفآباد ،سرخسو باجگیران (هرکدام
4 نفر) ، دوغارون ( 2نفر)
* – کردستان سنندج و بانه (هرکدام 1 نفر)
* – سیستان
وبلوچستان
زاهدان، میرجاوه و چابهار (هرکدام 1 نفر)
منطقه آزاد چابهار ( 2 نفر)
* – بوشهر منطقه ویژه انرژي پارسو گناوه (هرکدام
2نفر)، بوشهر( 3نفر)،منطقه ویژه اقتصادي
دو بوشهر( 4نفر)، خارك،کنگان ،دلوار،
ریگ، بوالخیر و دیر (هرکدام 1نفر)
* – فارس شیراز ( 7 نفر)، لار و لامرد (هرکدام 1نفر)
* – آذربایجان شرقی نوردوز ( 1 نفر)
* – سمنان سمنان ( 3 نفر)
* – یزد یزد ( 1 نفر)
* – آذربایجان غربی ارومیه ،بازرگان و پلدشت(هرکدام 1نفر )
* – هرمزگان بندر عباس( 6نفر)، منطقه ویژه معادن و
فلزات ، بندر لنگه و قشم (هرکدام 2 نفر)
کیش وچارك (هرکدام 1نفر )

18. مامور گارد وانتظامات
دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم درکلیه رشته هاي تحصیلی و انجام خدمت
سربازي
102 نفر * – کرمانشاه خسروي( 7نفر)، کرمانشاه( 2نفر)
خوزستان چذابه و شلمچه (هرکدام 5 نفر)
* – خراسان رضوي باجگیران و دوغارون (هرکدام 4نفر)
لطفآباد ( 7نفر)
* – کردستان باشماق، سنندج و بانه (هرکدام 2 نفر )
* – سیستان وبلوچستان زاهدان ( 8 نفر)، میر جاوه ( 5 نفر)،
چابهار ( 2نفر)، منطقه آزاد چابهار
کناركو میلک(هرکدام 1نفر)
* – بوشهر بوشهر ( 3 نفر)
* – فارس شیراز ( 5نفر)، لار و لامرد
(هرکدام 3نفر)
* – آذربایجان شرقی جلفا ( 3نفر)
* – یزد یزد ( 2نفر)
* – آذربایجان غربی تمرچین ( 7نفر)، بازرگان ( 4نفر)
پلدشت( 2نفر)، ارومیه ،خوي، مهاباد و
سرو (هرکدام 1نفر)
* – هرمزگان بندرعباس( 5 نفر) ، قشم ( 2 نفر) ،
بندرلنگه ( 1 نفر)

[ یکشنبه بیست و دوم خرداد 1390 ] [ 17:45 ] [ goli ]
درباره وبلاگ
امکانات وب